Dnes je piatok, 19.júl 2019, meniny má: Dušana
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Roman Juraško: Svoj čas rád trávi aj v kuchyni

január 02, 2018 - 09:35
Známy moderátor Roman Juraško trávi rád svoj čas v kuchyni. Inšpiruje sa zväčša krátkymi videoreceptmi Gordona Ramsayho či Jamieho Olivera.

Slovenský moderátor rád varí jedlá jednoduché na prípravu. „Ja keď varím, tak varím najmä také veci, ktoré proste dáte do jedného hrnca a varíte. Napríklad rôzne polievky, slepačí vývar, hovädzí vývar, prípadne krémové polievky, milujem napríklad tekvicovú krémovú polievku,“ prezradil v rozhovore.

Okrem toho obľubuje aj rôzne guláše, chilli con carne a pochutí si aj na pečenom kurati. „To síce nedávam do hrnca, ale aj ono patrí medzi tie jednoduchšie jedlá, do ktorých netreba desaťkrát štuchať,“ poznamenal. „A medzi ďalšie jedlá, ktoré mám veľmi rád, patrí aj stredne prepečený steak, aj keď to je zase kumšt, ako ho správne opiecť,“ hovorí moderátor, ktorý sa podľa vlastných slov v poslednej dobe inšpiruje najmä receptmi na YouTube.

„Pozerávam videorecepty Gordona Ramsayho alebo Jamieho Olivera, tí majú na YouTube také krátke shoty. Minule som robil marinované hríby Gordona Ramsayho. Veľmi jednoduchá vec a výborný starter. Ja sa skrátka v tej kuchyni tak hrám, veľmi ma to baví,“ uzavrel.

- - Inzercia - -