Správa s upozornením

Možnosť odosielať tento formulár bola ukončená.
Dnes je streda, 26.jún 2019, meniny má: Adriána
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

/ukončené/Exkluzívna SÚŤAŽ: Vyhrajte lístky na prestížny Bratislavský bál!

január 16, 2018 - 14:10
Prežite večer ako z rozprávky! Už 10. februára 2018 sa v krásnych priestoroch bratislavskej Reduty uskutoční sedemnásty ročník Bratislavského bálu a vy môžete byť jeho súčasťou! ŽenskýWeb.sk vám prináša súťaž o dva lístky na toto honosné podujatie. Čo preto stačí urobiť? Inštrukcie v článku!

Už sedemnásty ročník prestížneho Bratislavského bálu uzavrie plesovú sezónu v hlavnom meste. Hostia sa počas neho budú môcť zabávať v troch sálach. Nebudú chýbať tradičné a jedinečné prvky Bratislavského Bálu – udeľovanie Ceny Júliusa Satinského – Bratislavská čučoriedka v kategóriách „Osobnosť“ a „Idea – počin“, tanec novicov – uvedenie mladých dám a pánov do spoločnosti, či Polnočné prekvapenie, ktoré zostáva do poslednej chvíle  tajomstvom a pestrý program. 

Súťaž:

Milé naše čitateľky! Ak túžite prežiť noc na jednom z prestížnych spoločenských podujatí sezóny v Bratislave zapojte sa do našej súťaže! Jediné, čo pre to stačí urobiť, je poslať nám vašu fotografiu z akéhokoľvek minuloročného plesu, na ktorom ste sa zúčastnili a ste v hre! 

Na víťazku čaká: 

  • Lístky pre dve osoby na Bratislavský bál 2018
  • Make up & vlasy od profesionálov
  • Zapožičanie plesových šiat zo salónu Nicole
  • Odvoz na bál luxusnou limuzínou Jaguar

Výherkyňou súťaže sa stáva: 

Leona Gálová/ Bratislava
Srdečne blahoželáme! 

- - Inzercia - -