Dnes je utorok, 22.január 2019, meniny má: Zora
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

BUBO bál opäť nesklamal

február 05, 2018 - 17:14
Lovci zážitkov, 38 premietaní, 2 sály, 2 dni a nekonečné množstvo informácií a rád. Z Kuby do Japonska, z Islandu do Patagónie, z Nového Zélandu do Kanady. Aj to bol tohtoročný Bubo bál v Bratislave, najväčší a najstarší cestovateľský festival na Slovensku aj v Česku.

Organizátorom bola cestovná kancelária Bubo Travel Agency, ktorú ešte v roku 1993 založil mladý lekár Ľuboš Fellner. Oba posledné januárové víkendové dni tak patrili rozprávaniu o ulovených zážitkoch z cesty po stopách lovcov ľudožrútov či príbehu o orlích lovcoch, o deťoch žijúcich na najkrajšej pláži sveta v Novom Írsku či o michelinskom kuchárovi na ostrove Svätý Tomáš a mnohým ďalším zážitkom zachyteným fotoaparátom či videokamerou.

ram_5168.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Všetko to boli exkluzívne premiéry od naj scestovanejších Slovákov. Sám Ľuboš Fellner prezentoval expedíciu po Mongolsku. Na Bubo bále, ktorý sa tento rok konal už po dvadsiaty tretí raz, sa tradične zúčastnilo množstvo ľudí, veľké sály boli naplnené do posledného miestečka. Zároveň sa krstil nový katalóg so želaním, aby všetky cesty Slovákov po svete boli šťastné a úspešné.

Bubo Bál 2018 | Ľuboš Fellner

Naše video: 

- - Inzercia - -