Dnes je nedeľa, 26.máj 2019, meniny má: Dušan
Čas čítania
7 minutes
Zatiaľ prečítané

Valentínsky horoskop lásky

február 07, 2018 - 15:16
Je jedno, či sme prišli na svet v znamení ohnivého Barana, sebavedomého Leva, či nežnej Ryby. Lásku potrebujeme k životu všetci. Čo si pre vás pripravili hviezdy na sviatok zamilovaných vám prezradí známa veštkyňa Maruna.


Dá sa povedať, že ste priam stelesnením vášne, a to či už v pozitívnom alebo negatívnom zmysle slova. Táto vaša najcharakteristickejšia črta sa naplno prejaví práve 14. februára a Valentín u vás určite nebude nudný. Hviezdy upozorňujú na prílev energie a mimoriadnu citlivosť. Môže sa stať, že večer začne v ružovom odtieni nehy, prejde do vášnivej červenej, no stačí malé nedorozumenie a môže skončiť v ohnivom plameni hádky, ktorý spáli všetko, čo ste doteraz spolu budovali. Pozor teda na prehnané emócie, nechajte prehovoriť len tie nežnejšie a občas si radšej zahryznite do jazyka. Nie vždy sa oplatí praktikovať to populárne – čo na srdci, to na jazyku. Veľakrát to môže zraniť práve srdce.

Máte sa na čo tešiť. Nielen Valentína, ale aj ďalšie februárové dni prežijete v príjemnej pohode po boku človeka, ktorého veľmi milujete. Zaslúžite si šťastie, veď v minulosti bol pre vás tento sviatok zamilovaných doslova strašiakom a prežívali ste ho v depresívnej samote. Dobrú správu máme aj pre nezadaných. Najneskôr do začiatku marca stretnete niekoho, kto bude vášmu srdcu blízky, a keď už nie samotný valentínsky večer, tak určite jar privítate vo dvojici. Romantika sa rozhodne neskončí ani s príchodom leta, ba práve naopak. Bude sa stupňovať. Tohtoročný sviatok lásky prežite oslavou lásky k sebe samému. Doprajte si pohodu, šálku voňavého čaju alebo kvalitného vína, veď vy najlepšie viete, čo vás poteší.

Pre vás nie je tento dátum práve čosi ako svätý grál, ku ktorému by ste sa priveľmi upínali. Nežné city oslavujete, kedy sa vám to hodí, niekedy aj 365 dní do roka a pokiaľ je prestupný tak aj viac. Problém je, že objekt vašich citov aktualizujete podľa ročného obdobia. Nie je to práve ten najlepší spôsob, ako nájsť skutočného Pána Božského, či pravú srdcovú dámu. Takto sa vám môže stať, že nielen tohtoročného Valentína, ale aj nasledujúcich môžete stráviť single. Dobrou správou je, že sa viete vždy zastaviť krok pred priepasťou a rýchlo zhodnotiť, čo je pre vás podstatné. Dokážete to aj teraz, a aj keď máte prečo prosiť o odpustenie, bude vám odpustené a romantický večer si naozaj užijete.

Ružová svieca, vínny, ušľachtilý mok v tom istom odtieni a vo váze kytica ruží. Taká je vaša predstava ideálneho Valentína a darí sa vám ju, hlavne vaším pričinením aj napĺňať. Samozrejme, platí to najmä pre tých, ktorí žijú v harmonickom vzťahu. Raci so svojím zmyslom pre teplo domova dokážu takýto vzťah nielen vybudovať, ale si ho aj udržať. Pokiaľ ešte stále hľadáte toho pravého, tak sa veľmi neunáhlite. Hviezdy vám v tomto období síce veľmi v oblasti lásky neprajú, ale nevešajte hlavu. Vynahradia vám to dvojnásobne počas leta a oplatí sa vám počkať. Vkročí vám do cesty osoba, ktorú ešte nepoznáte, no už pri prvom stretnutí budete mať pocit, že patríte k sebe. Budúci Valentín bude naozaj ružový a romantický a pre vás určite nezabudnuteľný.

Odvážnym praje šťastie a vy sa tohto hesla držíte nielen vedome, ale aj celkom intuitívne a vychádza vám to. Víťazíte na všetkých frontoch a na tom, kde sa bojuje o srdcia, ste vždy a za každých okolností tým najväčším favoritom. Vždy si vyberáte to najlepšie a len málokedy dostávate košom. No na druhej strane treba priznať, že víťazstvo si viete aj udržať a určite je to aj tým, že s láskou nikdy nehazardujete. Netreba hádam ani zvlášť zdôrazňovať, že váš Valentín je vždy výnimočný, krásny a nezabudnuteľný. Ani tohtoročný nebude iný. Podarí sa vám vytvoriť atmosféru plnú lásky a pohody, v ktorej úplne zaniknú aj možné zdroje konfliktov, či nedorozumení. Vy sa proste viete predať za každých okolností a vždy ste víťazi.

Valentín, tento romantický symbol lásky, ukrýva v sebe takú moc, že si ňou vie podmaniť aj praktické a pragmatické Panny, ktoré sa obyčajne vždy pevne držia pri zemi a nič im nie je také cudzie, ako vybájené snové túžby a predstavy. No v polovici februára aj Panny strácajú svoj povestný zmysel pre realitu a neraz sa prichytia pri tom, že túžia po niečom inom, čo by vybočovalo z rámca bežného, väčšinou prácou naplneného dňa. Hviezdy majú pre vás naozaj skvelú správu. V tomto roku pripravili pre vás oslnivú oslavu lásky, na akú sa rozhodne nezabúda. Budete na ňu veľmi dlho spomínať a to len v tých najkrajších súvislostiach. Nie je vôbec vylúčené, že pre niektoré z vás, budú spomienky na Valentína aj veľmi hmatateľné a reálne. Áno, astrálne telesá sú vo vašom znamení v priaznivom postavení pre splodenie vytúženého potomka.

Milé Váhy, pre vás si hviezdy pripravili naozaj len to najlepšie z najlepšieho. Vaša váhavosť, ktorá vám v iných oblastiach života veľakrát pripravila rozčarovanie, sa vám tentoraz skutočne oplatila. Nechali ste sa dobýjať a zvádzať, a tak ako to viete len vy, ste túto svoju nerozhodnosť zaobalili do atraktívneho rúška tajomnosti a nedostupnosti. Valentínsky večer je naozaj tým najvhodnejším časom, aby ste odhodili túto masku a nechali prehovoriť pravé city. Váš vyvolený vám doslova padne k nohám a bude sa cítiť ako olympijský víťaz, ovenčený vavrínom lásky. Nič lepšie ste ani nemohli urobiť. Gratulujeme.

Váš citový živor charakterizujú krajnosti. Dokážete milovať do nepoznaných výšin, no vďaka láske poznáte aj najtemnejšiu bolesť ukrytú v hlbinách duše, ktorá vo vás vyvoláva túžbu po pomste a ženie vás k nenávisti. Tohtoročný február však k vám bude milosrdný a dopraje vám vnútorný pokoj, bez akýchkoľvek väčších citových výkyvov. Zadaní Škorpióni prežijú sviatok lásky v pokoji a v pohode, uprostred svojej rodiny. Tí, ktorí sú ešte stále single sa budú tešiť zo spoločnosti priateľov, kde to ale milostnými epizódkami iskriť veľmi nebude. No bude to len pokoj pred búrkou, ktorá sa k vám síce pomaly, ale o to istejšie blíži. Zahrmí koncom jari a je len na vás, či krupobitie citov prežijete bez následkov na srdci a na duši.

Pozor, Amor mieri práve na vás a verte, že máva mimoriadne presnú mušku. Hoci si radi užívate slobodu a nezávislosť, láske a to s veľkým L sa tentoraz naozaj nevyhnete. Napokon, vy sa ani nechcete veľmi uhýbať a pokojne nastavíte tomuto rozmarnému bôžikovi odhalenú hruď. Robíte dobre. Čakajú vás nádherné chvíle plné vášne, ale aj duševného súzvuku s osobou, ktorá vám už dávno nie je ľahostajná, no čakáte na vhodnú chvíľu, aby ste priateľstvo povýšili na lásku. Neváhajte. Konštelácia hviezd naznačuje, že je na to práve ten pravý čas a vhodnejšia chvíľa už ani nemusí prísť. Strelci, ktorí už svojho vyvoleného našli, upevnia svoje vzťahy a na obzore sa črtajú aj zásnuby, poprípade svadba.

Stále hľadáte pravú veľkú lásku, no stále vám to akosi nevychádza. Možno aj preto, že viac počúvate rozum ako srdce, ktoré považujete za veľmi nespoľahlivé a nestále. Zabudnite na logiku a nechajte sa unášať inštinktom, ktorý je v otázkach citov najlepším radcom. Dovedie vás k tomu pravému, ktorý sa už dlhšie potuluje okolo vás, len vy ho neustále prehliadate. Na Valentína vás prekvapí malým darčekom, ktorý však bude vychádzať zo srdca. Možno to bude len kytička kvetov, možno Valentínka, no odmeňte sa úsmevom a pozvaním na kávu. Uvidíte, že sa táto nesmelá iskierka rozhorí do plameňa skutočnej veľkej lásky, po ktorej už celé roky túžite.

Ak čakáte na princa na bielom koni, tak vedzte, že ten nikdy nepríde. Tešte sa z toho, čo máte a nesnívajte zbytočne o tom, čo nemôžete mať, lebo to ani neexistuje. Venujte viac pozornosti svojmu partnerovi, ktorý spolu s vami trpezlivo znáša všetko dobré aj zlé a nikdy nerepce, lebo vás naozaj úprimne miluje. Pripravte mu romantický valentínsky večer pri sviečkach, víne a hlavne vašej pozornosti, uvidíte tú obrovskú premenu, akou prejde váš vzťah, ktorý sa rokmi už trochu opotreboval. Niekedy stačí naozaj málo a dodáte mu celkom inú energiu. Predsa ste museli v detstve počuť rozprávku o žabiakovi, ktorý sa bozkom zmení na krásneho princa. Skúste sa rovnako nežne priblížiť aj k svojmu partnerovi, ktorý sa rokmi zmenil už len na spolubývajúceho a zistíte, že podobné zázraky sa nedejú len v rozprávkach.

Aj také zasnívané, nežné tvory, ako ste bezpochyby vy, občas podľahnú ošiaľu lásky. Počas nasledujúcich, ešte stále mrazivých dní, vás určite bude zohrievať tá najvášnivejšia, akú si len dokážete predstaviť. No buďte obozretní, aby ste sa nespálili v jej plameňoch. Hviezdy vás varujú, že sa bude o vašu priazeň usilovať ktosi, kto to s vami nemyslí celkom úprimne. No bude nad vami bdieť váš anjel strážny, ktorý vám našepká, že sa máte mať na pozore. Načúvajte vnútornému hlasu a nepotláčajte ho. Ukáže vám správnu cestu, ktorou sa máte vybrať. Aj keď bude trochu tŕnistejšia a na prvý pohľad nie veľmi vábna, smelo vykročte. Na jej konci nájdete to, po čom dávno túžite. Vysnenú, veľkú lásku, ktorá vám nezlomí srdce, práve naopak, naplní ho šťastím a spokojnosťou.

- - Inzercia - -