Dnes je piatok, 26.apríl 2019, meniny má: Jaroslava
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Mega tajná svadba v Českej republike: Leoš Mareš sa oženil!

február 21, 2018 - 16:03
Leoš Mareš sa druhýkrát oženil. Jeden z najlepšie platených moderátorov v Českej republike si na zámku v meste Litomyšl vzal svoju priateľku, módnu redaktorku Moniku Koblížkovú.

Mega utajená svadba

Na obrade sa zúčastnil kňaz Zbigniew Czendlik, rodičia páru a ich svedkovia. ,,Môžem potvrdiť, že som v utorok sobášil počas malej svadby v piaristickom kostole. Nič viac, nič menej," napísal starosta Radomil Kašpar pre český portál iDNES.cz. Pre denník Blesk zas povedal, že ,,obidvaja boli veľmi zamilovaní. A napriek tomu, že nám v tom kostole bola všetkým zima, sálala z nich láska".

V tomto zámku si snúbenci povedali svoje áno

Štyridsaťjedenročný Mareš a 36-ročná moderátorka sa zasnúbili vlani v októbri v Mariánskych Lázňach. Mareš sa minulý rok v máji rozviedol s prvou manželkou Monikou, s ktorou sa zosobášil v roku 2008 a má s ňou synov Jakuba a Matěja. Od roku 2010 žili odlúčene, keď Mareš odišiel od manželky pre vzťah s modelkou Hanou Svobodovou. Odvtedy mal moderátor viacero priateliek.

Leoš Mareš je na Slovensku známy predovšetkým ako moderátor programov Česko Slovenská SuperStar, Česko Slovensko má talent či X Factor. Zahral si tiež vo filmoch Ako básnici nestrácajú nádej (2004), Uloviť miliardára (2009), Ako básnici čakajú na zázrak (2016), Všetko alebo nič (2017) a Muzzikanti (2017).

Titulná foto: Europa2

- - Inzercia - -