Dnes je sobota, 20.júl 2019, meniny má: Iľja, Eliáš
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Poznáme moderátorského partnera Jasminy Alagič v novej sezóne SuperStar!

február 22, 2018 - 10:59
Už v nedeľu, 25. februára, sa na obrazovky televízie Markíza vráti obľúbená spevácka šou SuperStar. Tá tento rok prináša množstvo prekvapení. Jednym z nich je, že novou moderátorkou speváckej súťaže sa stala mladá Jasmina Alagič, vedľa ktorej sa po dlhých siedmych rokoch predstaví aj obľúbený Leoš Mareš!

Úlohu moderátora po rokoch opäť prijal Leoš Mareš, ktorý šou moderoval v rokoch 2006, 2009 a naposledy v roku 2011. ,,SuperStar je Matka všetkých podobných šou. Naposledy som ju moderoval v roku 2011 a je mi cťou, že po siedmich rokoch opäť zažijem atmosféru priamych prenosov s množstvom talentovaných súťažiacich," vyjadril sa 41-ročný Mareš.

Jeho moderátorskou partnerkou bude Jasmina Alagič, ktorá sa na svoju novú úlohu nesmierne teší. ,,Do projektu vstupujem s obrovským nadšením, energiou, ale zároveň s pokorou a rešpektom," prezradila sympatická brunetka s bosniansko-maďarskými koreňmi.

Na kastingy po celom Slovensku a Česku dorazili stovky nádejných spevákov a speváčok. Museli pritom prekonať trému, dokázať, že práve oni si zaslúžia postup a presvedčiť o svojom talente hviezdnu porotu v zložení Paľo Habera, Ben Cristovao, Katarína Knechtová a Matěj Ruppert. ,,Táto súťaž má zmysel a veľmi ma baví," reagoval Habera, ktorý je členom poroty SuperStar, či už samostatnej slovenskej alebo "federálnej", už ôsmy raz.

collage23.jpg

Foto: 
Instagram

Ben Cristovao, ktorý súťažou sám prešiel a v roku 2009 bol jedným z finalistov, je v súčasnosti úspešným spevákom a hudobníkom. K porotcovaniu v šou má však rešpekt. ,,Je to obrovská zodpovednosť, pretože môžete významne ovplyvniť, ako sa bude ďalej vyvíjať niekoho život," poznamenal.

,,Nechcem ľuďom ubližovať, ale, naopak, chcem, aby sa o sebe niečo nové dozvedeli a prípadne sa pozreli na svoje spievanie z trochu iného uhla," doplnila Knechtová. Matěj Ruppert, ktorý je známy najmä ako spevák skupiny Monkey Business, sa podľa vlastných slov na účinkovanie v porote veľmi teší, pretože je "pomerne dosť aktívny divák SuperStar".

- - Inzercia - -