Dnes je streda, 21.november 2018, meniny má: Elvíra
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Robo Opatovský: Spolupráca s hercom z hollywoodskych filmov!

marec 06, 2018 - 09:52
Robo Opatovský predstavuje ďalší krásny singel z nového albumu. Pieseň „Bezhlavo ti verím“ je o láske, nevere a sklamaní, no Robo o nich spieva s humorom a energiou. Text mu napísal vynikajúci Vlado Krausz, hudbu zložil sám Robo Opatovský.

Unikátom je, že ju spolu s ďalšími hudobníkmi nahral v pražskom štúdiu na jeden ťah, bez strihu, čo piesni dodáva nezameniteľný sound. K singlu stihol Robo nakrútiť aj videoklip. Vznikal v uliciach Budapešti a Bratislavy. Spolupracoval na ňom s Makom Hindym, ktorý má za sebou účinkovanie vo viacerých hollywoodskych filmoch, ako Smrtonosná pasca či Let Fénixa, a nepohrdol ani úlohou v tomto klipe.

13.jpg

Foto: 
Samo Hindy

Novinku Robo Opatovský zaspieva aj na aktuálnom turné, ktoré štartuje už o pár dní. Robo Opatovský má ďalšiu novinku, ktorou ospevuje lásku. Tentoraz je však aj o nevere a sklamaní, no i tak to nie je smutná pieseň. Otextoval ju vynikajúci Vlado Krausz, hudbu zložil sám Robo. „Je to jeden z mojich obľúbených songov, ktorý má pre mňa dobrú energiu, náboj a vtip. Na unplugged album som napísal niekoľko nových skladieb. „Bezhlavo ti verím“ je už druhý singel po skladbe „Keď muž miluje ženu“. Spolupracoval som na ňom s vynikajúcimi muzikantmi. Produkoval ho gitarista Andrej Urminský, vibrafon – perkusie nahral Štefan Bugala a na trúbke hrá jeden z najlepších trubkárov na Slovensku Ondrej Juraši. Je to vlastne celá kapela, s ktorou idem na jarné turné „ROBO OPATOVSKÝ UNPLUGGED“ Pieseň sme nahrali v pražskom štúdiu naraz, bez strihu. Práve preto má energiu a ťah. V podstate tak ako sme ju nahrali ju hráme aj naživo,“ vraví Robo Opatovský.

2.jpg

Foto: 
Samo Hindy

K piesni stihol Robo nakrútiť aj zaujímavý videoklip Opäť na ňom spolupracoval s osvedčeným a talentovaným kameramanom Samom Hindym. Nakrúcali v Budapešti a v Bratislave. „V klipe je všetko, o čom spievam v pesničke, teda láska, zamilovanie, sklamanie, nevera... Ja v ňom hrám muža, ktorý toto všetko prežíva. Tancoval som v metre plnom cestujúcich, robil som veci, ktoré robia zamilovaní ľudia, teda také malé bláznovstvá,“ dodáva Robo.

4.jpg

Foto: 
Samo Hindy

Videoklip má zaujímavý dej a najmä záverečnú pointu. Robo má z neho veľkú radosť, no najviac sa teší na to, ako novinku zaspieva fanúšikom naživo počas svojho blížiaceho sa turné. „Verím, že klip osloví a že zaujme jeho príbeh, v ktorom prežívam románik s krásnou a záhadnou ženou. Hrá v ňom aj Mako Hindy, ktorý hviezdil v niekoľkých hollywoodskych filmoch, ako Smrtonosná pasca či Let Fénixa. Klip vyvrcholí možno trochu nečakane, ale láska nám prináša aj nevypočítateľné zážitky. Veď to poznáte,“ uzatvára Robo Opatovský.

Robo Opatovský Unplugged - Bezhlavo ti verím (official video)

Naše video: 

- - Inzercia - -