Správa s upozornením

Možnosť odosielať tento formulár bola ukončená.
Dnes je streda, 24.júl 2019, meniny má: Vladimír
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

/Ukončené/Súťaž: Získajte skvelý obojok pre štvornohého miláčika

marec 13, 2018 - 12:34
Jar je tu, ochráňte vášho chlpáčika pred parazitmi!

Kliešte nájdeme takmer na celom našom území, práve sa začína obdobie ich masívneho výskytu. Zdravotný stav vášho štvornohého miláčika však neohrozujú iba kliešte. Účinným prostriedkom na ochranu proti rôznym krvilačným parazitom sú obľúbené žuvacie tablety s dlhodobým účinkom pre psy, nové spot-on prípravky (kvapkajú sa na krk a prenikajú do kože) a rovnako aj antiparazitárne obojky. Osvedčeným pomocníkom je napr. repelentný obojok Scalibor, ktorý pri nonstop nosení chráni pred kliešťami a komármi až 6 mesiacov.

Pri otieraní obojku o srsť a kožu sa uvoľňuje účinná látka, ktorá sa vstrebáva do kože, kde zotrváva a chráni psíka pred útokom parazitov. Navyše, Scalibor je vodeodolný. Dbajte na prevenciu, odmenou pre vás bude zdravie a spokojnosť vášho psíka. Odporúčaná cena je 19,82 € za obojok s veľkosťou 48 cm, 21,80 € za obojok s veľkosťou 65 cm.

Súťaž: 

Zašlite nám do 20. marca 2018 správnu odpoveď na otázku uvedenú nižšie, vyplňte formulár a traja výhercovia získajú po jednom obojku Scalibor s veľkosťou 48 cm.

Výhercami súťaže sa stávajú:

Anna Gajdulová/ Snina

Andrea Walentinova/ Rožňava

Andrea Korytinová/ Banská Bystrica

Srdečne blahoželáme!

- - Inzercia - -