Dnes je nedeľa, 18.august 2019, meniny má: Elena, Helena
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Sošky OTO 2018 sú rozdané: Anketu opäť ovládla Adela Vinczeová!

marec 18, 2018 - 05:52
Počas uplynulej noci sa v budove SND v Bratislave konal osemnásty ročník ankety OTO 2018. Ostrieľaný moderátor Matej Sajfa Cifra bol príjemným sprievodcom celého večera, ktorého výsledky boli v niektorých kategoriách doslova prekvapujúce.

18. ročník televíznej ankety OTO opäť ovládla moderátorka Adela Banášová, ktorá si okrem ceny v kategórii Moderátorka TV programov prebrala aj cenu Absolútny OTO. ,,Veľmi sa teším zo svojho života a toto sú také pekné momenty. Som vďačná za ten zázrak, ktorý žijem. Tohto OTA venujem aj všetkým moderátorským chlapským kolegom,"povedala Adela, ktorá sa tento rok prekvapivo neujala moderátorského mikrofónu tohto galavečera. 

received_10204444001977742.jpeg

Foto: 
Ramon Leško

Víťaza v kategórii Hudobná skupina vyhlásil legendárny Janko Lehotský. Sošku si odnieslo hudobné zoskupenie IMT Smile. ,,V tejto dobe, v ktorej sa nachádzame by bolo dobré, aby sme boli aj my v tejto brandži k sebe úctivejší a slušnejší," povedal spevák Ivan Tásler. 

Sošku v kategórii Osobnosť televíznej publicistiky si odniesla Kristína Kövešová: ,,Tohto OTA by som chcela venovať všetkým dobrým a slušným ľuďom na Slovensku a poslať ho aj Jánovi Kuciakovi a Martine do neba," povedala počas svojho príhovoru nominantka v ankete Slovenka roka 2018.

received_10204443988017393.jpeg

Foto: 
Ramon Leško

Ocenenie Redaktor spravodajstva získal ostrieľaný redaktor Jozef Kubáni. Zlatú sošku si odniesol už celkovo štvrtýkrát.

Mária Čírová získala cenu OTO v kategórii Speváčka. ,,Keby ste teraz videli moje deti pri televízore, asi výskajú. Minulý rok totiž plakali a keď som prišla domov, tak ma čakal OTO urobený z papiera. Veľmi sa teším, že tu stojím. Ďakujem fanúšikom, všetkým, ktorí hlasovali. Rok 2017 bol krásny a hektický rok a dnes tu stojím šťastná, pretože ten rok je zhmotnený v tejto soške," povedala Mária. 

received_10204443994897565.jpeg

Foto: 
Ramon Leško

Obrovské prekvapenie zažil počas galavečera spevák Ondrej Kandráč. Obľúbený hudobník v prvom okamihu neveril, že porazil Adama Ďuricu a Lukáša Adamca.

Cenu za Program si odniesla TV Markíza za ich reláciu o chudnutí - Extrémne premeny Slovensko. Cenu prišli prevziať riaditeľ PR a marketingu Michal Borec, Gabriel Popescu so svojím produkčným tímom a tréner Maroš Molnár, ktorý v priamom prenose oznámil diváčke Michaele, že si ju vyberá do druhej série Extrémnych premien. 

Seriál, ktorý získal najviac hlasov divákov, bol z dielne televízie JOJ. Zlatú sošku získal seriál Naši, v rámci ktorého uspela aj herečka Lujza Garajová Šrameková, ktorá si odniesla sošku v kategórii Herečka roka. 

received_10204443994817563.jpeg

Foto: 
Ramon Leško

Tým najobľúbenejším hercom za rok 2017 sa stal aj tentokrát obľúbený Michal Hudák. 

received_10204443994537556.jpeg

Foto: 
Ramon Leško

Do siene slávy tento rok uviedli Milana Kňažka. ,,Pôvodne som si myslel, že sa vyjadrím k tomu, čo sa teraz okolo nás deje. Ale povedali mi, že je to nevhodné. Ale ja sa poďakujem tým mladým ľuďom, že nám dávajú nádej na zmenu. Títo sú iní, ako tí, čo si myslia, že by tie dlažobné kocky zdvihli. Držím vám palce. Nenechajte sa znechutiť a vydržte. Som s vami," povedal herec.

- - Inzercia - -