Dnes je sobota, 20.júl 2019, meniny má: Iľja, Eliáš
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

DERMACOL: Kráľovstvo krásy otvorili v ďalšom slovenskom meste!

marec 25, 2018 - 19:11
Pôvodná československá značka Dermacol, ktorá už viac ako polstoročie zdokonaľuje pleť a stará sa o krásu žien, rozšírila na Slovensku svoj koncept zážitkových predajní a okrem bratislavského Auparku ju môžeme nájsť už aj v obchodnom centre Korzo v Prievidzi!

Druhá predajňa na Slovensku

Po tom, čo predajňa Dermacol úspešne otvorila svoje brány v bratislavskom Auparku, prišlo na rad ďalšie mesto. Na ploche takmer 60 metrov štvorcových si milovníci  tejto značky môžu užívať nové “kráľovstvo krásy” aj v obchodnom centre Korzo v Prievidzi. ,,Rozhodovali sme sa o centrách, ktoré sú v rôznych častiach Slovenska s tým, že chceme pokryť každú časť našej krajiny - západ, stred aj východ. Už v priebehu mája otvoríme ďalšie predajne v Košiciach či Žiline,” prezradila nám pani Slimáková, výkonná riaditeľka pre Slovensko

slimakova.jpg

Foto: 
Peter Meszaros

Na svoje si prídu nielen dámy…

V predajni Dermacol si na svoje prídu nielen dámy, ktoré si môžu vybrať z viac ako 140 odtieňov lakov na nechty, 220 farieb očných tieňov, 75 odtieňov rúžov a leskov na pery, 12 druhov make-upu ale aj páni, pre ktorých uviedli nový pánsky rad: ,,Dermacol sme poňali ako zážitkovú predajňu. Chceli sme, aby to bolo spojené skutočne s hlbokým zážitkom a aby sa tu žena cítila ako princezná. Má tu na výber množstvo produktov, ktoré jej dopomôžu dvihnúť sebavedomie a dnes na podobnom pocite môžu stavať aj muži, pretože sme priniesli nový pánsky rad s názvom Men Agent. Vybrať si teda môžu sprchovacie gély, antiperspiranty, deodoranty, vody po holení, krémy na tvár a výnimočný produkt - olejček na fúzy, bradu, strnisko. Ten sa používa najmä na zjemnenie a prevoňanie strniska, čo ocenia aj ženy, pretože po použití je jemnejšie,” hovorí pani Slimáková.

derma.jpg

Foto: 
Peter Meszaros

Počas štyroch programom nabitých dní na návštevníkov novootvorenej predajne čakalo množstvo súťaží, svelý program, vizážisti, poradcovia v oblasti kozmetiky ale aj viaceré známe tváre ako speváčka Zdenka Predná, moderátorka Lenka Šóošová, obľúbená beauty blogerka Moma či hlavný vizážista značky Dermacol Tomáš Vida. ,,Chceli sme, aby sem ľudia prišli nielen za nákupom ale aj za dobrým pocitom a náladou,” prezradila pani Slimáková. 

zdenka_sosova.jpg

Foto: 
Peter Meszaros

de.jpg

Foto: 
Peter Meszaros

Výnimočnosť značky Dermacol

Dermacol si mnohí spájajú ako synonymum make-upu. Niet sa čomu čudovať, pretože najznámejším produktom, ktorý predstavil túto značku nie len u nás ale aj v zahraničí je vysoko krycí Make-Up Cover. Ten prerazil v 60-tych rokoch aj v hviezdnom Hollywoode. ,,Od roku 1966, kedy bol tento make-up uvedený na trh, nezmenil svoju receptúru. Používajú ho maskéri v divadlách, dámy na akékoľvek denné či večerné líčenie, pretože  prekryje akékoľvek nedostatky na pleti. Je to jeden z najpoužívanejších produktov na svete, ktorý oceňujú aj zahraniční youtuberi, ako Tati alebo Jeffrey Star. Tento make-up prekryje dokonca aj tetovanie,” opísala nám tento top produkt pani Slimáková.

makeup_cover.jpg

Foto: 
Peter Meszaros

V súčasnosti však značka okrem dekoratívnej kozmetiky ponúka široké portfólio výrobkov - radu pleťovej kozmetiky pre každý typ pleti, produkty na ošetrenie pokožky tela, prípravky na opaľovanie, po opaľovaní, 16 špeciálnych parfémov a už spomínanú pánsku radu.

dermacol.jpg

Foto: 
Peter Meszaros

- - Inzercia - -