Dnes je nedeľa, 21.apríl 2019, meniny má: Ervín
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Speváčka Zdenka Predná: Žijeme prítomnosťou najviac, ako sa dá

marec 27, 2018 - 13:39
Rodinný život jej očividne prospieva. Reč je o speváčke ZDENKE PREDNEJ, známej predovšetkým vďaka prvej sérii projektu Slovensko hľadá Superstar. Tú sme počas uplynulého víkendu stretli v Prievidzi na slávnostnom otvorení predajne Dermacol. Stalo sa tak po dlhom čase. Zdenka totiž žiaru reflektorov vymenila za materskú dovolenku.

Zdenka, dlho som o vás nepočula...

Je pravda, že sa tak trošku "zašívame", čo nám s mužom aj vyhovuje. Momentálne sme v Banskej Štiavnici a sem tam niekam ideme, nejaký koncert, ale je pravdou, že sa nemedializujeme.

Nechýba vám ten "šoubizový" život?

Nemám pocit, že by mi niečo uchádzalo. Chcem robiť hudbu pre radosť nie pre to, aby som sa s niekym predbiehala. Mám v tom úplnú voľnosť, za čo som rada, pretože nie som v žiadnom strese.

Zdenka Predná počas vystúpenia v Prievidzi

div019.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Máte popri deťoch čas aj na tvorbu hudby?

Musím povedať, že popri deťoch je to veľmi ťažké. S mužom máme urobených osemnásť vecí, ktoré sú hotové, len je potrebné ich podoťahovať a nie je na to čas. Boli sme na mesačnej dovolenke s tým, že to dokončíme, avšak potom sme zhodnotili, že sa nebudeme stresovať. V rámci možnosí sme si oddýchli. Žijeme prítomnosťou najviac, ako sa to dá.

Zdenka si užívala mesačnú dovolenku s manželom Oskarom Rózsom a detičkami v exotickom Thajsku

zp.jpg

Foto: 
Instagram

Keď sme pri tom, že žijete prítomnosťou.. Neplánujete teda, kedy by ste ohlásili svoj "comeback"?

To už nie. Príde mi to už také smiešne. Púšťam si pesničky, na ktorých pracujeme, postupne, pomaly, nikomu to nechcem tlačiť. Nikdy som to nerobila a ani to robiť nebudem. Kto bude chcieť, nájde si to. Veci by mali ísť tak prirodzene.

A čo vaše detičky. Zdedili po vás talent?

Áno, už od začiatku na deťoch vidno, že ich hudba baví.Keď starší Oskar začne hrať na klavíri, Eliáško zbystrie. Oskar je síce momentálne vo fáze, kedy sa mu už nechce, ale ako dvojročný si už vypýtal husle, chodili sme do hudobnej. Na Vianoce dostal bicie a tiež hrá na saxofón. Teraz na ňho však netlačíme pretože má Spidermanov a lego, čiže sa hráme. (smiech)

Na fotografii vľavo mladší syn Eliáš a trojročný Oskar

collage.jpg

Foto: 
Instagram

Zdenka Predná ukázala synčeka: Pozrite, aký je rozkošný!

Vieš si predstaviť, že by ste mali ďalšie dieťa?

Nie som úplne proti. Nateraz by to však bolo už asi trochu veľa, keby máme to tretie dieťa, ale ideme si tým životom a ak to má prísť, tak to príde. Bola by som však rada, ak by sme niektoré veci pre vlastnú potrebu dokončili a potom môžu prísť ďalšie deti.

Zdenka Predná predstavila nový klip: Čo naň poviete?

- - Inzercia - -