Správa s upozornením

Možnosť odosielať tento formulár bola ukončená.
Dnes je utorok, 16.júl 2019, meniny má: Drahomír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

/ukončené/VIDO: Veľká jarná súťaž o koreniny s dlhoročnou tradíciou!

apríl 06, 2018 - 10:42
ŽenskýWeb v spolupráci so značkou VIDO si pre vás pripravili veľkú jarnú súťaž o koreniny s najdlhšou tradíciou. Získajte balíčky kvalitných slovenských korenín a racioproduktov!

VIDO: Slovenské koreniny s najdlhšou tradíciou

Spoločnosť VAUBEX je stredne veľká obchodná spoločnosť, ktorá na slovenskom trhu pôsobí od roku 2009. Začiatkom roka 2013 prevzala obchodnú značku VIDO, pod ktorou predáva a distribuuje koreniny a koreniace zmesi, ako v malospotrebiteľských tak aj v gastro baleniach. Táto značka je na slovenskom trhu zavedená od roku 1996. Postupne sa sortiment tejto značky rozšírili o balenia základných strukovín, trstinového cukru a kakaa.

Kvalitné rybacie výrobky a racio výživa

V poslednom období sa spoločnosť prispôsobila požiadavkám trhu a do sortimentu zaradili aj výrobky racionálnej výživy. Ďalej ponúkajú rybacie konzervy vyššej kvality a gramáže od Lotyšského výrobcu RIGA GOLD. Ich výnimočnosť spočíva aj v ich balení, ktoré je prehľadné a tak vidíte, čo si kupujete.

Zasúťažte si o produkty značky VIDO!

Chceli by ste si doplniť do vašej kuchyne produkty značky VIDO? Teraz máte jedinečnú možnosť!  Jediné, čo pre to treba urobiť je zaslať nám fotografiu, ako pracujete s koreninami VIDO, k tomu pridať zaujímavý recept, ktorý s nimi radi pripravujete a ste v hre! 

Traja z vás získajú rôzne druhy balíčkov korenín a racioproduktov. Ten najlepší recept bude odmenený tým najväčším darčekovým balíkom a taktiež zverejnený na ŽenskomWebe spoločne s fotografiou kuchtíka. Neváhajte a zapojte sa!

Výhercami súťaže sa stávajú:

Ivana Mekýšová

Mária Frnová

Ivan Bútor

- - Inzercia - -