Dnes je nedeľa, 21.júl 2019, meniny má: Daniel
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Detská móda ALLIGALLI premiérovo na Bratislavských módnych dňoch

apríl 11, 2018 - 13:57
Boutique loRagazzi ako prvý a jediný obchod predáva exkluzívne odevy talianskej značky Alligalli pre mladých vo veku 6 až 16 rokov. Tieto odevy ste mali možnosť premiérovo vidieť aj na aktuálnom ročníku Bratislavských módnych dní by Mercedes Benz!

História Alligalli

Značka Alligalli bola založená v roku 1989. Už od začiatku sme vytvárali kolekcie, ktoré by boli praktické pre malých a súčasne podľa módy veľkých a tak sme vybudovali jedinečný charakter značky, ktorá sa vždy odlišovala. Kreativita, inovácia, kvalita materiálov Made in Italy sú kľúčové slová úspechu Alligalli, ktorá pôsobí viac, ako 25 rokov v oblasti oblečenia pre deti od 0 do 16 rokov v meste San Possidonio (MO).

Štýl a výskum priviedli Alligalli k tomu, aby sa stala referenčným bodom pre spotrebiteľa. Filozofia celého tímu, ktorý verí v Made in Italy umožnila, aby boli všetky odevy značky Alligalli vyrábané čisto v Taliansku bez toho, aby sa zanedbal vzťah medzi kvalitou, cenou a módou: tento cieľ je pre nás veľmi dôležitý.

bmd001.jpg

Foto: 
Ramon Leško

bmd003.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Informácie o Alligalli

Oblečenie 100% Made in Italy. Kolekcie sú navrhnuté s praktickosťou malej a veľkej módy a tak sa vytvoril osobitý charakter značky, ktorý ju vždy odlišoval. Produkcia od 0 do 16 rokov rozdelená do troch línií: novorodenec, dieťa, teenager.

bmd004.jpg

Foto: 
Ramon Leško

bmd005.jpg

Foto: 
Ramon Leško

bmd006.jpg

Foto: 
Ramon Leško

bmd007.jpg

Foto: 
Ramon Leško

 

- - Inzercia - -