Dnes je sobota, 20.apríl 2019, meniny má: Marcel
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Rumunská návrhárka ROZALIA BOT: Talent mi nadelil Boh

apríl 17, 2018 - 12:10
Stretnutie s rumunskou návrhárkou ROZALIOU BOT bolo veľmi príjemné a úsmevné. Bolo z nej cítiť nesmiernu skromnosť, pozitívnu energiu a v neposlednom rade lásku k návrhárstvu, čo sa pretavilo aj do jej najnovšej kolekcie predvádzanej počas Bratislavských módnych dní by Mercedes Benz.

Popredná rumunská návrhárka Rozalia Bot už po tretíkrát prijala pozvanie na Bratislavské módne dni. Počas ich jarnej časti predviedla ženskú kolekciu z hodvábu. ,,Zakaždým si nesmierne užívam pozvanie od vás do Bratislavy na Bratislavské módne dni. Je to tu úžasné - skvelá organizácia, krásne modelky a v neposlednom rade tím ľudí, preto sa chcem poďakovať, že som mohla byť toho súčasťou," prezradila nám Rozalia, ktorá podľa vlastných slov nezvykne naberať inšpiráciu ani v prírode či od iných návrhárov. ,,Stále pozerám len na to, čo by si ženy rady obliekli, v čom sa cítia najlepšie. Myslím si, že všetko ide z môjho vnútra a som presvedčená, že tento dar mi nadelil Boh," hovorí návrhárka, ktorá opäť predviedla krásnu ženskú kolekciu prevažne z hodvábu a ručne vyšívaných vzorov.

Viac v našom rozhovore:

Bratislavské módne dni 2018: ROZALIA BOT

Autor: 
Denis Konečný

rozaliabot002.jpg

Foto: 
Ramon Leško

rozaliabot006.jpg

Foto: 
Ramon Leško

rozaliabot007.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Rozalia Bot na fotografii s projektovou manažérkou Agentúry Promotion Ingrid Victory a šéfredaktorkou ŽenskéhoWebu Veronikou Stojákovou

- - Inzercia - -