Správa s upozornením

Možnosť odosielať tento formulár bola ukončená.
Dnes je pondelok, 22.apríl 2019, meniny má: Slavomír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

/ukončené/SÚŤAŽ: Vyhrajte vstupenky na premiéru filmu Dve nevesty a jedna svadba!

apríl 18, 2018 - 11:43
Komédiu Dve nevesty a jedna svadba do slovenských kín od 26. apríla uvedie distribučná spoločnosť Magic Box. Réžie filmu sa ujal Tomáš Svoboda, scenár spolu s ním napísal Marcel Bystroň. V hlavných úlohách okrem Anny Polívkovej, Evy Holubovej a Bohumila Klepla diváci uvidia Ester Geislerovú a Jaroslava Plesla. Chcete vyhrať vstupenky na premiéru? Zapojte sa do našej súťaže!

O filme

Originálny názov: Dve nevěsty a jedna svatba
Žáner: Romantická komédia
Dĺžka: 89 minút
Jazyková verzia filmu: originálna verzia
Prístupnosť: nevhodné do 12 rokov
Pôvod: Česká republika
Rok výroby: 2017

Réžia: Tomáš Svoboda
Scenár: Tomáš Svoboda, Marcel Bystroň
Hrajú: Anna Polívková, Jan Dolanský, Ester Geislerová, Eva Holubová, Bohumil Klepl, Oldřich Navrátil, Jaroslav Plesl a ďalší.

Marie (Anna Polívková) je typická mestská singl. Pracuje síce ako úspešná televízna moderátorka, ale vo vzťahoch má dar priťahovať iba hlupákov. Naopak, jej sestra Karolína (Ester Geislerová) už toho pravého našla a plánuje svadbu. A tak Marie prichádza za rodinou na návštevu do rodného mesta. Doma stretáva svoju dávnu lásku Jiřího (Jaroslav Plesl). Počas niekoľkých okamihov je jasné, že ich stará láska časom nevyprchala. Ale celá vec má jeden háčik. Jiří je snúbencom jej sestry.

Súťaž

Zapojte sa do našej súťaže a štyria z vás vyhrajú dve vstupenky pre dve osoby na premiéru filmu Dve nevesty a jedna svadba. Jediné, čo pre to stačí urobiť je správne odpovedať na súťažnú otázku a vyplniť formulár. Výhercov vyžrebujeme už zajtra, 19.04. 2018!

Výhercovia:

Michal Mularčík

Vlado Smažák

Mária Mihálková

Katka Sklenárová

Srdečne blahoželáme!

- - Inzercia - -