Dnes je piatok, 19.apríl 2019, meniny má: Jela
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Módna návrhárka Jana Pištejová: Svadobné šaty si navrhnem sama

apríl 20, 2018 - 14:16
Stálica Bratislavských módnych dní JANA PIŠTEJOVÁ v priebehu februára zažila krásne chvíle. V exotickom Thajsku ju totiž jej priateľ Rado požiadal o ruku. Je tak len otázkou času, kedy obľúbenej návrhárke odzvonia svadobné zvony.

Zasnúbená po druhýkrát

Dlhoročný priateľ Jany Pištejovej Rado si pred svoju lásku pokľakol už po druhýkrát. Keďže po prvých zásnubách svadbu nestihli do roka a do dňa, romantické gesto sa rozhodol zopakovať. Stalo sa tak opäť v exotickom Thajsku a poňal to skutočne humorne. ,,U nás sa žiada o ruku štýlom: Miláčik, vieš, aký som lenivý. Mne sa nebude chcieť nikdy rozvádzať. Humor môjho muža treba najprv rok študovať, kým ho oceníte," napísala Jana na svoj profil na sociálnej sieti bezprostredne po zásnubách.

p2.jpg

Foto: 
Instagram

Stihnú tentokrát svadbu do roka a do dňa?

,,Úprimne neviem, kedy ju pripravím, kde ju pripravím a ani v akom štýle bude. V týchto dňoch som sa zaoberala Bratislavskými módnymi dňami. Je to projekt, ktorý ma zamestná tak, že nad ďalším projektom, akým je svadba som sa skutočne zamyslieť nestihla. Nejako to však rozlúsknem," prezradila nám Jana po prehliadke na Bratislavských módnych dňoch. ,,Do roka to ale určite stihneme," uistila nás.

Plejádu krásnych svadobných šiat už počas svojho veľkého dňa predviedli mnohé prominentné dámy. Množstvo rób sme videli aj na Bratislavských módnych dňoch za vyše desať rokov, počas ktorých je Jana ich súčasťou. Teraz ale prichádza rad na ňu ,,Navrhnem si ich sama, ale šiť by som ich údajne nemala podľa nejakej povery. Moje kočky sú veľmi šikovné, ušijú krásne šaty rovnako mne, ako aj modelkám," uzavrela. 

p3.jpg

Foto: 
Instagram

Na svadobné šaty uznávanej návrhárky sa už teraz zaiste tešia všetci tí, ktorí milujú jej tvorbu a my z redakcie patríme k ním. :-) Nechajme sa teda prekvapiť, v akých zažiari ona sama počas najkrajšieho dňa každej ženy!

p4.jpg

Foto: 
Instagram

- - Inzercia - -