Správa s upozornením

Možnosť odosielať tento formulár bola ukončená.
Dnes je pondelok, 22.apríl 2019, meniny má: Slavomír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

/Ukončené/Súťaž: Vyhrajte jarné gurmánske novinky s vysokým obsahom mäsa od Mecomu!

apríl 25, 2018 - 12:15
Slováci sú ako spotrebitelia čoraz náročnejší a v kuchyni preferujú kvalitné slovenské výrobky a znamenitú chuť. Pri príprave jedál sa často inšpirujú svojím okolím a radi pripravujú nové, zaujímavé a nevšedné recepty. Neboja sa experimentovať, no ako správni patrioti vyhľadávajú tradičné overené chute.

Výrobca mäsových produktov značka Mecom už niekoľko rokov prináša overené prémiové produkty s vysokým obsahom mäsa.

Novinkami v tomto rade sú Viedenské párky údené na bukovom dreve a plnené v prírodnom baraňom čreve. Zamilujú si ich nielen nároční spotrebitelia, ale všetci, ktorí obľubujú kvalitné mäso a radi si na ňom pochutnajú.

Druhá novinka zase poteší fanúšikov klobás a to vďaka Suchej klobáse Premium. Jej lahodný charakter je postavený na základnej bravčovej surovine plnenej v prírodnom bravčovom čreve spolu s tradičnými ingredienciami. Údená je na bukovom dreve, má jemne pikantnú chuť a vyšší obsah mäsa. Premium suchá klobása disponuje všestrannou variáciou konzumácie a určite sa zaraz stane stálicou vo vašej kuchyni.

Užitočné rady o varení a veľa chutných receptov na každú príležitosť nájdete na stránke www.viemecovamchuti.sk.

Súťaž

Zapojte sa do súťaže o produkty značky MECOM! Jediné, čo preto stačí urobiť je správne odpovedať na otázku, vyplniť formulár a ste v hre! Pre troch gurmánov, ktorí odpovedia na otázku do 2. mája 2018, máme pripravené balíčky výrobkov MECOM v hodnote 20 eur!

Výhercami súťaže sa stávajú:

Gabriela Šteckova

Anton Mučka

Libor Laštúvka

- - Inzercia - -