Dnes je pondelok, 17.jún 2019, meniny má: Adolf
Čas čítania
6 minutes
Zatiaľ prečítané

Veľký májový horoskop: Čo vás čaká v mesiaci lásky?

apríl 30, 2018 - 15:03
Prichádza najromantickejší mesiac roka, ktorý praje všetkým zaľúbeným, ale aj tým, ktorí lásku práve hľadajú. Ako si neodplašiť Amora? Dozviete sa z hviezd.

Baran
(21. 3. – 20. 4.)

Aj také bojovné Amazonky ako ste vy rozkvitnú pod lúčmi májového slnka. Hoci navonok pôsobíte ako silné bytosti, túžite po láske možno viac ako iné znamenia. Nemusíte sa obávať. Hviezdy si jej pre vás pripravili naozaj dostatok. Dariť sa bude najmä dámam narodeným v prvej dekáde znamenia, ktoré sa budú doslova vyhrievať v hrejivom náručí vášnivej lásky. No, pozor. Aj v tomto prípade platí, že menej je niekedy viac. Keď už kráčate po boku svojho milovaného, neobzerajte sa veľmi po iných pokušeniach. Osud vám ich pripraví do cesty viac než dosť a podľahnúť pokušeniu by pre mnohé z vás znamenalo prísť o všetko.

Býk
(21. 4. – 20. 5.)


Svadobné zvony vám budú znieť neobyčajne sladkou melódiou. Pre mnohé z vás sa práve v tomto mesiaci splní sen a vykročíte po boku svojej životnej lásky k oltáru, alebo budete sláviť nečakané, no o to opojnejšie zásnuby. Žiadosť o ruku môže prísť celkom nečakane a na tom najneobvyklejšom mieste, no bude o to romantickejšia a nezabudnuteľnejšia. Aj dlhoročné páry, v ktorých už zavládla nuda a rutina, reštartujú svoje city a sami sa budú diviť, čo ten Amor s nimi počas májových nocí dokáže. Nemusíte sa obávať, že príde kruté vytriezvenie z ľúbostného ošiaľu. Možno, že najintezívnejšia vášeň pohasne, ale skutočná, trvalá láska vás bude v srdci hriať ešte dlhé roky.

Blíženci
(21. 5. – 20. 6.)

Nestálym a prelietavým Blížencom máj trochu pristihne krídelká a mnohých aj trvalo uzemní. No bude to len a len vo váš prospech a určite nebudete ľutovať. Amor vás trafí svojím šípom tak presne, že sa rozhodnete len pre toho jedného, jediného a verte, že svoje rozhodnutie neoľutujete. Samozrejme, že trvalé šťastie vám nijaké hviezdy nezaručia, k tomu si musíte dopomôcť tak trochu aj vy sami, napríklad tým, že prestanete nezáväzne flirtovať pri každej príležitosti a nájdete si iné hobby.

Rak
(21. 6. – 22. 7.)

Navonok síce pôsobíte ako pokojné, nenápadné, milé stvorenie, no keby niekto videl do vášho vnútra, aké divoké ľúbostné scenáre sa odohrávajú vo vašej fantázii, tak by skutočne žasol. Milé račice, hviezdy majú pre vás mimoriadne príjemný odkaz – v nastávajúcich dňoch a týždňoch sa každá vaša vysnívaná predstava zmení na skutočnosť. A čo je najlepšie, vy sa o to ani nebudete musieť nijako zvlášť usilovať. Ono to k vám príde celkom nečakane, samo od seba a to viac si to užijete. Z jemného, nežného stvorenia sa odrazu zmeníte na ohnivú femme fatale a v tejto úlohe sa budete odrazu cítiť mimoriadne dobre.

Lev
(23. 7. – 22. 8.)

Vy rady víťazíte a vlastne prehru ani nepoznáte. No verte, že nie každá je len trpká a niekedy z nej môžete vyťažiť viac ako z pochybného víťazstva. Ale vám to hádam ani netreba vysvetľovať. Vy viete, ako trpko chutia poniektoré ľahko ukoristené skalpy a koľko bezsených nocí vás už stáli. V tomto období môžete očakávať, že sa dostanete do situácie, z ktorej vy nevyjdete ako úspešná sokyňa. No nezúfajte. Práve túto lekciu ste od života už dávno potrebovali a po čase ju aj oceníte. K veciam lásky budete pristupovať s väčšou zodpovednosťou a citlivosťou a pochopíte, že dávať je niekedy viac ako brať. V konečnom dôsledku sa to napokon ukáže ako najväčšia výhra vášho života a vy sa budete vyhrievať na výslní lásky ešte dlhé roky.

Panna
(23. 8. – 22. 9.)

Najkrajší a najrozkvitnutejší mesiac v roku vás doslova vyprovokuje k tomu, aby ste prehodnotili svoje doterajšie priority. Práca skutočne nie je všetko a pozornosť si zaslúžia aj iné oblasti života, tie najosobnejšie a najintímnejšie obzvlášť. A ruku na srdce, práve tie ste doteraz až trestuhodne zanedbávali, čo sa už samozrejme odrazilo na vašej psychike. Skutočne ste presvedčená, že romantika, nežné city a horúce vyznania patria len do kníh a nie do reálneho života a už vôbec nie do toho vášho. Budete sa diviť, ako Amor poprehadzuje vaše doterajšie hodnoty a hoci z toho budete spočiatku aj trochu nervózna, napokon si poviete – áno, toto je presne to, čo som potrebovala.

Váhy
(23. 9. – 22. 10.)

Pod rozkvitnutou čerešňou budete doslova neodolateľná a obrazne povedané, muži sa postavia do zástupu, len aby sa mohli aspoň letmo dotknúť vašich pier. Vy ale svojím neomylným inštinktom rozoznáte aj v dave toho jediného pravého a trpezlivo si naňho počkáte. Vaše kúzlo spočíva aj v tom, že síce navonok pôsobíte ako nežná bytosť, ktorá sa nechá dobýjať, ale v skutočnosti ste to práve vy, kto si vyberá. Táto vaša jedinečná taktika na milostnom poli sa nikdy nestretne s neúspechom a môžete sa spoľahnúť, že v nasledujúcich týždňoch sa toto vaše sladké čaro ešte umocní.

Škorpión
(23. 10. – 22. 11.)

Aj keď poetiku vlahých májových večerov hádžete do jedného vreca s gýčovitým Valentínom a tvárite sa, že vás sa tieto veci nijako netýkajú, nie je to pravda, čo vy veľmi dobre viete. Kdesi vnútri aj vo vás drieme romantická duša, akurát sa to neodvažujete dať najavo, nie to ešte nahlas vysloviť. No sú veci, ktoré sú jednoducho silnejšie ako vy a čoskoro sa o tom aj sama presvedčíte. Možno ani nebudete veriť vlastným ušiam, aké slová a slovné spojenia dokážete vysloviť, ale verte, poplynú vám z úst celkom prirodzene a bez akéhokoľvek náznaku irónie. Máj je prosto čarodej, ktorý si s ľuďmi občas robí, čo chce a nijaká bytosť mu v tom nedokáže zabrániť. Hviezdy majú pre vás radu, nijako sa nesnažte zabrániť prílevu citu, ktorý vás čoskoro ovládne. V budúcnosti by ste to mohli trpko ľutovať.

Strelec

(23. 11. – 21. 12.)

City beriete dosť športovo a na ľahkú váhu, no to neznamená, že nie ste schopná prežiť skutočnú lásku. Pokiaľ ste nezadaná, verte, že čas tej skutočnej, jedinej, celoživotnej práve prichádza. Hrozí tu však riziko, že ju nejakým spôsobom prehliadnete a úplne sa miniete. Majte preto oči a hlavne srdce naozaj dokorán a ono vám už najlepšie poradí, kde a v kom hľadať svoj vysnený protipól. Dámy, ktoré už ste nejaký čas zadané, tiež sa môžete tešiť na oživenie vzťahu. Možno to bude v podobe prílevu nových romantických citov, a možno aj v prírastku do rodiny. Pre mnohé páry bude tento refresh síce nečakaný, ale o to radostnejší.

Kozorožec
(22. 12. – 20. 1.)

Váš chlad sa nielenže roztopí pod teplými lúčmi májového slnka, ale uprostred mesiaca sa dostanete doslova do ľúbostného varu. Že neveríte? Nič tomu nenasvedčuje? Hviezdy nikdy neklamú a na toto ich posolstvo sa môžete stopercentne spoľahnúť. Ten, kto si podmaní vaše srdce, bude šťastný po celý život. Láska vás zastihne tak nečakane, no s takou prudkosťou, že sa vám z nej poriadne zatočí hlava. Nemusíte sa však obávať. Keď sa vám opäť podarí postaviť na pevné nohy, zistíte, že váš milovaný nebol iba prelud, je tam a už nikdy od vás neodíde.

Vodnár
(21. 1. – 19. 2.)

S najväčšou pravdepodobnosťou máte práve za sebou dosť trpký a boľavý rozchod a na lásku ani nepomyslíte. Je to celkom prirodzené, no logika v nežných citoch nikdy neplatí. A tak môžete počítať s tým, že vaše slzy dokonale osuší nová láska. S najväčšou pravdepodobnosťou stretnete muža svojich snov v cudzine, kam si chodíte liečiť ranenú dušu. Spočiatku to bude iba príjemný kolega, neskôr sa z neho vykľuje spoľahlivý kamarát a napokon zistíte, že máte dočinenia so samotným Pánom Božským. Bude to také dokonalé, že tomu spočiatku nebudete chcieť ani uveriť, ale láska je už taká... nevyspytateľná.

Ryby
(20. 2. – 20. 3.)

Nesnívajte, žite. Prichádza čas, keď treba odložiť nabok svoju nesmelosť a prejaviť city tam, kde samy smerujú. Verte, že o láske netreba len básniť, analyzovať ju a hovoriť o nej. Lásku treba jednoducho prežiť. V opačnom prípade časom vyprchá a vám zostane len ľútosť nad tým, že ste sa o ňu ani len nepokúsili. A kedy inokedy otvoriť svoje srdce a nechať doň nazrieť, ak nie práve v máji. Tento mesiac, stvorený pre lásku, praje zamilovaným ako nijaký iný. Pozbierajte teda odvahu a dajte najavo city, ktoré už dávno prechovávate. Určite nebudete ľutovať.

- - Inzercia - -