Dnes je piatok, 22.február 2019, meniny má: Etela
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Hudobný comeback roka! Fenomén Lunetic sa vracia a oslavuje 20. výročie!

máj 11, 2018 - 12:13
Štvorica chlapcov, ktorá na konci deväťdesiatych rokov absolútne prevalcovala českú i slovenskú hudobnú scénu a na niekoľko rokov ju totálne ovládla je späť. V týchto dňoch Lunetic oznámil návrat, ktorý bude pravdepodobne hudobným comebackom roka. Boyband totiž prichádza s veľkým prekvapením - v plnej pôvodnej zostave s Martinom Kociánom, ktorý na čas zmizol z očí verejnosti pre osobné problémy.

Len pred pár dňami, 24. apríla 2018 sa poprvýkrát po siedmich rokoch legendárna štvorica Lunetic objavila na pódiu spoločne v pôvodnej zostave. Skupina vystúpila pred tisíckami fanúšikov a to počas koncertu Leoša Mareša vo vypredanej O2 aréne. Leoš Mareš si legendárnu zostavu pozval ako špeciálnych hostí a prekvapenie, aby zaspievali jeho mame k narodeninám svoj najväčší hit ,,Máma".

lunet.jpg

Foto: 
Zdenko Hanout

Návrat v deň svojho výročia

Vlna otázok a dohadov na seba nenechala dlho čakať. Pár dní na to, 10. mája na tlačovej konferencii v Prahe a deň na to v Bratislave skupina predstúpila pred zástupcov médií a oficiálne ohlásila návrat a to dokonca v deň svojho 20. výročia! Svoj prvý hit Máma totiž vydali presne pred 20 rokmi, 10. mája 1998.

lunetic_06_foto_zdenko_hanout.jpg

Foto: 
Zdenko Hanout

Pripravujú veľké turné

Svoje 20 výročie skupina oslávi v pôvodnej zostave veľkým výročným turné. V Čechách odohrajú až 22 koncertov a na Slovensku pricestujú do troch miest - Bratislavy, Prešova a Banskej Bystrice.

Vstupenky na slovenskú časť turné sú v predaji od dnes, 11. mája 2018 v sieti Predpredaj.sk. Prvých 100 vstupeniek vo všetkých troch mestách je v predpredaji za cenu 10 eur. Po 31.5.2018 sa ceny budú zvyšovať.

- - Inzercia - -