Dnes je nedeľa, 21.apríl 2019, meniny má: Ervín
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Ďalší rozchod v šoubiznise: Miriam Kalisová a Dušan Pašek už netvoria pár!

máj 11, 2018 - 17:55
Vyzerá to tak, že sympatická moderátorka Miriam Kalisová nemá šťastie v láske. Po tom, čo jej nevyšlo manželstvo s fitness trénerom Martinom Šmahelom jej stroskotal ďalší vzťah!

Keď na sociálnu sieť bývalý hokejista Dušan Pašek pridal fotku, ako ho čerstvo rozvedená moderátorka bozkáva na líce, mnohí ostali doslova v šoku. Žeby nový chlap po boku všestrannej mamy Miriam Kalisovej?! Pýtali sa zaskočení fanúšikovia i známi. O dva dni neskôr už obaja zaľúbenci potvrdili svoju romancu na sociálnej sieti a neskôr aj nám: „Áno, sme spolu a je nám dobre,“ potvrdila nám nový vzťah v priebehu augusta minulého roka krásna moderátorka, ktorá prežila s novým priateľom dovolenkový víkend v Taliansku, a s ktorým sa postupom času objavovala pravidelne v spoločnosti. 

Aj napriek tomu, že dvojica vyzerala na verejnosti mimoriadne spokojne a nič nenasvedčovalo tomu, že by prežívali partnerskú krízu, opak bol zjavne pravdou: ,,Niekedy život prináša aj tažšie chvíle a aj napriek krásnemu obdobiu, ktoré sme spolu s Mirkou prežili, sme zistili a pochopili, ze bude lepšie, keď sa naše spoločné cesty rozídu," napísal Dušan na jednej zo sociálnych sietí, pričom dodal, že ostávajú priateľmi. ,,Rozchádzame sa v dobrom, zostávame naďalej kamaráti a nie je za tým žiadna tretia osoba. Toto naše vyjadrenie je k danej téme prvé a zároveň aj posledné," dodal.

- - Inzercia - -