Dnes je piatok, 19.júl 2019, meniny má: Dušana
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Prestížna anketa SLOVENKA ROKA už dnes! Sledujte nás v priamom prenose na RTVS!

jún 04, 2018 - 07:50
Už dnes, 4. júna 2018 sa počas slávnostného galavečera stretneme s tridsiatimi úspešnými Slovenkami v nádherných priestoroch historickej budovy Slovenského národného divadla. Tí, ktorí sa slávnostného galavečera nemôžu zúčastniť osobne, majú možnosť nás sledovať v priamom prenose na Jednotke!

Úspešné Slovenky sú nominované v ôsmich kategóriách: Biznis a manažment, Umenie a kultúra, Médiá a komunikácia, Veda a výskum, Vzdelávanie a podpora mladých talentov, Zdravotníctvo, Šport a Charita. 

Okrem toho nominačná komisia aj tento rok udelí titul Absolútna Slovenka roka Mimoriadne ocenenie za celoživotný prínos pre Slovensko.

Mená víťaziek v jednotlivých kategóriách sa dozvieme dnes, 4. júna 2018 o 20:30 počas slávnostného galavečera, ktorý sa už tradične uskutoční v historickej budove Slovenského národného divadla v Bratislave a v priamom prenose ho odvysiela RTVS na Jednotke.

Finálový galavečer bude patriť nielen nominovaným úspešným Slovenkám, ale aj bohatému kultúrnemu programu, ktorý sa bude niesť v duchu osláv sedemdesiatročnice týždenníka Slovenka. A my už teraz vieme, že sa je naozaj na čo tešiť! 

Viac o nominantkách v ankete sa dozviete na www.slovenkaroka.sk

Hlasujte a vyhrajte exkluzívny zájazd do Ománu! Podmienky nájdete TU

Slovenka roka 2018 - 4. júna o 20:30 na RTVS 

 

- - Inzercia - -