Dnes je sobota, 20.júl 2019, meniny má: Iľja, Eliáš
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

V bratislavskej ZOO sa stretnú desiatky maskotov

máj 18, 2018 - 21:30
V nedeľu 20. mája 2018 sa uskutoční 5. ročník jedinečného podujatia pod názvom Veľký festival maskotov. Do bratislavskej ZOO zavíta vyše päťdesiat postavičiek, medzi ktorými budú postavičky z rozprávok, rôzne zvieratká, či maskoti rôznych firiem, spoločností a športových klubov. Deti sa s nimi budú môcť odfotiť a v rámci programu aj zabaviť a zatancovať. Môžu sa tiež zapojiť do spoločného tanca maskotov alebo si spoločne s maskotmi prejsť krátku trasu v rámci pochodu maskotov.

Súčasťou podujatia, ktoré sa začne o 14.30 hod., bude pódiový program, v ktorom sa predstaví zúbková hliadka s  Bystríkom, Robom Pappom, Monikou a Zuzkou Haasovými, nebudú chýbať hudobné a tanečné vystúpenia, minidisko, animácie a ďalší zaujímavý program. Deti potešia aj sprievodné aktivity ako tvorivé dielne, nafukovadlá, maľovanie na tvár, zaujímavé prezentácie partnerov a ďalšie aktivity. Návštevníci festivalu maskotov budú môcť podporiť zapojením sa do charitatívnej tomboly atraktívne projekty prostredníctvom organizácie Misia 03, ktorá pomáha rodinám v krízových situáciách. Okrem toho sa budú môcť návštevníci zapojiť do zbierky venovanej novému výbehu pre medveďa hnedého s názvom „Nový domov v tieni stromov“, ktorá bude umiestnená pri výbehu medveďa hnedého v spodnej časti areálu.  

„Podujatie je veľmi milým spestrením začiatku sezóny v ZOO. Určite poteší rodiny s deťmi, na ktoré čakajú zaujímavé aktivity. Sme radi, že naša ZOO ponúkne ďalšie originálne podujatie a veríme, že v nedeľu 20. mája zavíta do ZOO množstvo návštevníkov“ uviedla Alexandra Podgórska zo ZOO Bratislava.

„Naša agentúra vlastní niekoľko maskotov a reakcie detí na ich účasť na podujatiach nás inšpirovala k realizácii Veľkého festivalu maskotov. Deti jednoducho maskotov milujú a radi sa s nimi fotia. Podujatím chcem vyplniť program rodinám s deťmi a zároveň pomôcť bratislavskej ZOO. Po minuloročnej skúsenosti s účasťou viac ako päťtisíc návštevníkov sme radi, že sa nám podarilo vytvoriť peknú tradíciu“ prezradil Róbert Schwarcz z usporiadateľskej agentúry Tramtaria Event, s.r.o.

- - Inzercia - -