Dnes je nedeľa, 26.máj 2019, meniny má: Dušan
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Slávnostný obed Sloveniek roka u prezidenta SR Andreja Kisku

jún 12, 2018 - 15:52
Týždeň po slávnostnom vyhlásení výsledkov ankety Slovenka roka pozval ocenené dámy na slávnostný obed do Prezidentského paláca prezident Slovenskej republiky Andrej Kiska.

Počas stretnutia zablahoželal víťazkám a zaujímal sa nielen o ich profesie, ale aj o životné príbehy každej z ocenených dám. Stretnutie sa nieslo v príjemnej atmosfére, diskutovalo sa o rovnoprávnosti žien v našej spoločnosti ako aj o rôznych aktuálnych udalostiach a kultúrno spoločenských podujatiach.

Prítomné dámy ocenili podporu prezidenta Andreja Kisku a jeho snahu o širšie uplatnenie žien v politike a v spoločnosti.

Foto zľava: organizátorka ankety Slovenka roka Mária Reháková, absolútna Slovenka roka a Slovenka roka v kategórii Charita Katarína Šimovičová, Slovenka roka v kategórii Umenie a kultúra Katarína Hasprová, Slovenka roka v kategórii Veda a výskum Janka Krivošová, Slovenka roka v kategórii Vzdelávanie a podpora mladých talentov Marta Bačíková, Slovenka roka v kategórii Zdravotníctvo Silvia Topocerová, Slovenka roka v kategórii Média a komunikácia Kristína Kovešová a Mimoriadna Slovenka Mária Miková

srr.jpg

Foto: 
Ivan Medveď

slovenkaroka012.jpg

Foto: 
Ivan Medveď

sr1.jpg

Foto: 
Ivan Medveď

sr2.jpg

Foto: 
Ivan Medveď

sr3.jpg

Foto: 
Ivan Medveď

- - Inzercia - -