Dnes je utorok, 23.júl 2019, meniny má: Oľga
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Leto v Šport Hoteli***Donovaly

jún 07, 2018 - 13:15
Leto v Šport Hoteli***Donovaly sa bude niesť v duchu príjemnej atmosféry, skvelého jedla a rozmanitého programu, v ktorom si každý nájde niečo pre seba. Okrem tradičných aktivít, ako sú turistika, cyklistika, prehliadka zaujímavostí v okolí, pre vás pripravili výnimočný program.

Každú letnú sobotu sa môžete tešiť na vynikajúcu grilovačku pod holým nebom priamo pred hotelom. Budete môcť ochutnať grilované špeciality z rôznych kútov sveta. Každá grilovačka bude oživená zaujímaných sprievodným programom. Ubytovaní hostia majú grilovačku v rámci polpenzie, vítaní sú samozrejme aj hostia neubytovaní.

Hneď prvé dve soboty sú ako stvorené pre najmenších návštevníkov. 7. a 14. júla sa príďte pozrieť na krásne bábkové predstavenia v podaní Divadla na hojdačke.

Nasledujúca sobota 21. júla bude venovaná milovníkom kvalitných slovenských vín. Degustáciou vás bude príjemnými tónmi sprevádzať hudobné duo Sweet & Pepper.

Sobota 28. júla je zase venovaná milovníkom športu. Pred náročným nočným behom Night run sa treba bez pochyby posilniť chutným jedlom.

Prvá augustová nedeľa bude rovnako v športovom duchu, avšak tentokrát v tom cyklistickom. Aj tento rok sa uskutoční obľúbené podujatie Donovalský drapák. Po vypätí síl na pretekoch pre vás v Šport Hoteli pripravili príjemné folklórne predstavenie. Folklórny súbor Podpoľanec sa vyzvŕta v tónoch ľudovej hudby skupiny Melicherčíkovci.

Sobota 11. augusta je venovaná zase všetkých gurmánom, ktorý si pochutnajú na delikatesách známeho šéfkuchára Vojta Artza. Do nálady zahrá známa skupina Sliačske mokváne.

18. august bude opäť venovaný najmenším návštevníkom. Príďte sa pozrieť za známu obľúbenú dvojicu Paci pac.

Grilovaciu sezónu ukončíme hviezdou televíznych relácií Ivanom Rusinom. Príďte si pochutnať na jeho kulinárskych výtvoroch.

Na Donovaloch sa na vás tešia každú letnú sobotu od štvrtej poobede. Na grilovačkách si môžete pochutnať od šiestej. Príďte zažiť nezabudnuteľné leto na krásne hory.

- - Inzercia - -