Dnes je streda, 20.marec 2019, meniny má: Víťazoslav, Klaudius
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Monika Bagárová opäť slobodná! Prečo jej stroskotal vzťah so slovenským hudobníkom?

jún 21, 2018 - 16:06
Ešte len pred pár mesiacmi sme ich stretli na Česko-Slovenskom plese vysmiatych od ucha k uchu, dnes ich láske odzvonilo. Reč je o českej speváčke Monike Bagárovej a slovenskom hudobníkovi Dávidovi Holekovi.

Sympatická česká speváčka Monika Bagárová sa s bubeníkom rozišla po viac ako roku, počas ktorého zdieľali aj spoločnú domácnosť. ,,Áno, je to pravda. Rozišli sme sa ako dvaja rozumní ľudia. Nikto tretí v tom nie je a to je všetko, čo by som k tomu povedala," potvrdila portálu topky.sk 23-ročná rodáčka z Brna. A prečo sa jej vzťah rozpadol? ,,Jednoducho sme si prestali rozumieť," skonštatovala pre portál Super.cz.

monika_pr.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Momentálne sa chce pritom podľa vlastných slov sústrediť najmä na seba a svoju kariéru. ,,Chodím pravidelne cvičiť a sústredím sa na svoju hudbu. Píšem songy, som zatvorená v štúdiu, chcem ísť do toho naplno," prezradila. ,,Myslím, že momentálne mám pred sebou toľko pracovných vecí, že si chcem nechať čistú hlavu a chcem byť sama," poznamenala s tým, že ju čaká už druhá spolupráca s rapperom Egom, s ktorým majú "krásny song".

- - Inzercia - -