Dnes je streda, 24.apríl 2019, meniny má: Juraj
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Fashion blogeri, spojte sa s Bratislavskými módnymi dňami!

jún 21, 2018 - 21:13
Milujete módu a máte vlastný blog? Ak ste si odpovedali áno, je tu pre vás skvelá príležitosť! Vďaka tejto výzve sa s nami môžu spojiť všetci "fashion" maniaci, ktorí majú chuť zažiť na vlastnej koži tú najväčšiu módnu udalosť u nás - Bratislavské módne dni by Mercedes Benz - trochu inak!

Trinásty ročník Bratislavských módnych dní by Mercedes-Benz prichádza so skvelou ponukou pre všetkých fashionistov! Zúčastnite sa najväčšej módnej udalosti na Slovensku, nahliadnite spoločne s nami do zákulisia príprav módnej šou, zoznámte sa s návrhármi a redakciou ŽenskéhoWebu a nadviažte nové kontakty! Ponúkame vám možnosť spolupráce s našim portálom pri prezentácii módnych značiek a vašich vlastných módnych nápadov. Inšpirujte naše čitateľky a staňte sa pravidelnou súčasťou najväčšej módnej udalosti (nielen) u nás!

Začíname už 28. júna 2018 na letnej časti Bratislavských módnych dní by Mercedes-Benz na hlavnom námestí v Bratislave, kde na vás bude čakať šéfredaktorka ŽenskéhoWebu, ktorá vás prevedie zákulisím módnej šou, v ktorom sa môžete porozprávať s návrhármi, pripraviť si materiál spracovanie, aký nebude mať každý a v neposlednom rade, všetci ste vítaní aj na afterpárty, ktorá je len na pozvánky! Navyše, každý z vás si od nás odnesie darček v podobe kvalitnej kozmetiky.

Zaujalo vás to? Zaregistrujte sa prostredníctvom e-mailu bloger@bmd.sk (meno, priezvisko, kontakt, váš blog) a my vám v spätnom maily napíšeme všetky podrobnosti.

Tešíme sa na vás :-) 

- - Inzercia - -