Dnes je sobota, 20.apríl 2019, meniny má: Marcel
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Ideálna sexuálna poloha na leto? S prehľadom zvíťazila táto!

jún 22, 2018 - 11:32
Výsledok ankety čitateliek známeho lifestylového časopisu Cosmopolitan vás zrejme neprekvapí. Milostná poloha postojačky, pri ktorej je žena otočená tvárou k stene, rukami sa o ňu opiera a muž do nej vniká odzadu, má pre oboch aktérov (najmä) počas leta niekoľko výhod.

Dôvodov, prečo práve táto pozícia patrí k najobľúbenejším, je viac než by ste čakali. Gro vzrušenia treba hľadať vo zvieracích inštinktoch ľudí. Prvky vášne, sexuálnych pudov a naliehavosti totiž v podstatnej miere prispievajú k intenzite sexuálneho pôžitku. Odborníci majú jasné vysvetlenie: „Milovať sa v momente, ako vás opantá neovládateľná túžba cítiť blízkosť partnera, dodáva sexuálnemu aktu výdatnejšiu porciu vášne a žiadostivosti. V značnej miere k tomu prispieva spôsob, akým muž pritlačí ženu počas milostného aktu o stenu.“

Vzhľadom na víťazstvo sexuálnej polohy v spomínanom rebríčku treba vyzdvihnúť i ďalší neklamný fakt. Je tou najvhodnejšou pre uspokojenie okamžitej, neprekonateľnej túžby po intímnostiach. Možno ju patrične využiť kdekoľvek od prezliekacích kabínok na pláži až po toalety nočného klubu. Sporo odetá partnerka so sexi krivkami či ohromnou dávkou sexuality návaly vášne a odvážne predstavy ešte umocní. Nezabudnite, že správne prostredie a hlavne nálada dokáže urobiť polovicu „práce“ za vás. A tá letná je na obdobné zážitky ako stvorená.

Foto: shutterstock.com

- - Inzercia - -