Dnes je utorok, 23.apríl 2019, meniny má: Vojtech
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

LEMONKY: Plavky, ktoré spôsobili ošiaľ. Nápadité, veselé, sexy!

jún 26, 2018 - 14:18
Dovolenka pred vami a vy ste sa ešte nerozhodli, aké plavky si zaobstarať? Máme pre vás tip! Príďte sa inšpirovať na Bratislavské módne dni by Mercedes-Benz, kde okrem iného uvidíte aj kolekciu plaviek značky LEMONKY, ktorá spôsobila toto leto doslovný ošiaľ!

Tropické teploty zasiahli už aj Slovensko a mnohé z nás už úspešne zahájili plavkovú sezónu. A práve plavky sú kúskom, v ktorom túži každá z nás vyzerať sexy a neprehliadnuteľne. Ak vás už nebaví plavková "klasika" zavítajte na Bratislavské módne dni by Mercedes-Benz! Práve tu budete mať možnosť spoznať značku Lemonky, ktorá si za dva roky pôsobenia na slovenskom trhu získala množstvo žien. 

Originálne kúsky z ich dielne si spomedzi známych tvárí zamilovali napríklad topmodelka Michaela Kociánová, misska a podnikateľka Romana Škamlová, Miss Intercontinental Katarína Manová, športová moderátorka Simona Leskovská či riaditeľka Miss Slovensko Karolína Chomisteková.

A čo uvidíte na móle v srdci hlavného mesta? ,,Na módnych dňoch uvidíte kompletne háčkované plavky a aj kombináciu plavkoviny s háčkovanymi prvkami. Ide o trblietavú kolekciu, v ktorej budú prevládať zlaté prvky v rôznom podiele," prezradila nám dizajnérka značky Stanka Jaššová. 

Viac ale uvidíte už tento štvrtok,  28. júna 2018 na hlavnom námestí v Bratislave. Vidíme sa o 19.30! Všetci ste srdečne vítaní! 

- - Inzercia - -