Dnes je nedeľa, 21.apríl 2019, meniny má: Ervín
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Letná kolekcia ZARINY ŠIMKOVIČ prinesie šokujúcu zmenu!

jún 28, 2018 - 12:05
Nová tvár módnej scény 2017 ZARINA ŠIMKOVIČ opäť ukáže svoj pohľad na módu počas dnešných Bratislavských módnych dní by Mercedes-Benz. Najnovšia kolekcia bude diametrálne odlišná od jej predošlej tvorby a my už teraz vieme, že sa máte na čo tešiť. Aké bude leto v jej podaní?

Zarina, akú kolekciu prinesieš dnes na mólo? 

Svoju už tretiu ucelenú kolekciu som nazvala Resort 2018. Už z názvu je jasné, že ide o ľahké letné kúsky, určené nielen na dovolenku. Táto kolekcia je presným opakom mojej predošlej kolekcie Prosecco Club, kde som sa pohrala s jemnými tónmi maslovej, ružovej a levandulovej. Kolekcia pozostáva z ľahkých šiat, vzdušných kimoniek, ale aj z elegantnejších kúskov, vhodných na pláž, ale aj na dlhé letné večery. Myslím, že sa v nej nájde každá žena.

Aké materiály, farby  v nej prevládajú? 

V novej kolekcií som sa rozhodla využiť jemné materiály ako šifón a tiež látku s výraznou kvetovanou potlačou, ktorú som si priniesla z jednej z ciest po Európe. Tú som následne doplnila kúskami v červenej a čiernej farbe. Takisto ako v kolekcií jar/leto, aj tu sa zopakujú prvky plisé, ktoré sú túto sezónu veľmi trendové. 

Viac z kolekcie RESORT 2018 uvidíte už dnes na Hlavnom námestí v Bratislave o 19.30! Všetci ste srdečne vítaní!

- - Inzercia - -