Dnes je utorok, 25.jún 2019, meniny má: Olívia, Tadeáš
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Martin Valihora o Bratislavských módnych dňoch: Obdivujem dynamiku a úroveň tejto šou!

jún 30, 2018 - 10:39
Napriek množstvu pracovných povinností súvisiacich s práve prebiehajúcou letnou edíciou One Day Jazz Festivalu, ktorý organizuje, si Martin Valihora našiel čas a prišiel podporiť slovenské módne talenty.

Posledný júnový štvrtok sa totiž na bratislavskom Hlavnom námestí konali Bratislavské módne dni by Mercedes-Benz. Všetkým fanúšikom módy opäť raz poskytli bohatú porciu nádherných modelov luxusných značiek pre LETO 2018.

Medzi zvedavými návštevníkmi nechýbal ani fenomenálny bubeník Martin Valihora, ktorý sa netají veľkými sympatiami k celému projektu. Oceňuje predovšetkým dynamiku podujatia, prehliadku modelov na svetovej úrovni a taktiež módne talenty, aké na Slovensku máme. 

Spýtali sme sa ho, čo mu napadne ako prvé, keď sa povie slovo móda: „Čo mi napadne ako prvé? Zrejme harmónia. Móda je pre mňa vyjadrením osobnosti a individuality. Vystihuje daného človeka, poskytuje okoliu možnosť nahliadnuť do jeho vnútra a spoznať ho bližšie.

Podlieha však on sám módnym trendom?: „Určite nie. Mám rád módu a myslím si, že som aj celkom v obraze. No nie som jej otrokom. V mojom prípade platí – módu sledujem do miery, aká je pre mňa v danom momente potrebná.“ 

A hoci ostatná prehliadka modelov sa niesla najmä v znamení inšpirácie pre ženy, niet pochýb, že jednotlivé kúsky zaujali aj pánov. Rozhodne sa bolo na čo pozerať.

Foto: One Day Jazz

- - Inzercia - -