Dnes je piatok, 26.apríl 2019, meniny má: Jaroslava
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Milan "Junior" Zimnýkoval: Elastické tielko, flip flopy a crocsy, tie z duše nenávidím!

júl 02, 2018 - 14:07
Svoju premiéru na Bratislavských módnych dňoch, i keď ako „náhodný okoloidúci“, zažil populárny moderátor Milan „Junior“ Zimnýkoval. Hoci k jeho imidžu neodmysliteľne patrí košeľa, sako a výrazný motýlik, v skrini mu visia aj oveľa zaujímavejšie modely. Aké? To sme sa slovenského majstra slova neváhali krátko pred začiatkom módnej prehliadky spýtať.

Flip flopy nikdy

„Fúha, otázka ma zastihla nepripraveného. (smiech) Skôr viem takto narýchlo odpovedať, čo v nej s istotou nenájdete. Elastické tielko, flip flopy a crocsy. Tie z duše nenávidím.“

No aké kúsky by podľa neho v tomto období určite nemali chýbať v pánskom šatníku? „Letná móda má byť vzdušná a vkusná. Taktiež praktická, farebná, korešpondujúca so slnkom, morom, dovolenkami, kúpaním. Milujem ľahký kardigán, snívam o letnom obleku so šortkami, a to napriek tomu, že by som sa v podobnom outfite zrejme necítil najlepšie. Mám rád biele košele. To je jedna z tých troch vecí, ktorú by mali mať doma všetci chlapi,“ prezradil nám Junior.

A čo zvyšné dva tipy? „Kvalitné topánky a slamený klobúk,“ uzavrel bez váhania televízny a rozhlasový spíker. Tak čo, súhlasíte s ním?

Foto: TV JOJ

- - Inzercia - -