Dnes je nedeľa, 21.apríl 2019, meniny má: Ervín
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Soňa Skoncová o dovolenkách: Nemám rada vylihovanie na pláži

júl 03, 2018 - 07:33
Slovenská modelka a moderátorka Soňa Skoncová patrí medzi tie, ktoré si rady užívajú pobyt v zahraničí. Svoju poslednú dovolenku strávila so sestrou a mamou v Sardínii. Ako si dovolenku užila a čo má ešte v pláne? Dozviete sa z rozhovoru!

Babská jazda

,,Po dlhej dobe sme sa vybrali na dovolenku všetky tri a spravili sme si parádnu babskú jazdu. Mali sme požičané auto a jazdili sme krížom krážom. Dokonca sme si požičali aj loďku, s ktorou sme navštívili pár najkrajších pláží. Každá z nich bola jedinečná. Popritom sme hrávali karty, v ktorých ma dievčatá poriadne nabili - šťastie v hrách som nikdy nemala - a po večeroch sme si zašli na pizzu či na zmrzku. Bol to zážitok. Sardínia je prekrásna," povedala. ,,Ja som taký akčný typ, nemám rada dovolenky typu ležanie, takže sme veľa cestovali a menili sme ubytovania. Na jednom mieste počas celej dovolenky neviem vydržať," dodala.

sk.jpg

Foto: 
Instagram

sk2.jpg

Foto: 
Instagram

Letný čas  miluje

,,Leto je moje najobľúbenejšie obdobie, vedela by som v ňom fungovať kľudne celý rok, možno na striedačku s jarou. Baví ma obliecť si iba letné šaty a nebabušiť sa ako cibuľa, bavia ma dlhé dni, slnko a moje pehy na nose. Toto leto si plánujem opäť užiť," poznamenala Skoncová, no tráviť ho podľa vlastných slov bude už viac-menej na Slovensku. ,,Na dovolenku k moru chodím rada ešte pred sezónou, takže more som si už vyčerpala a leto budem tráviť už iba na Slovensku. Pôjdem určite na festivaly - cez víkend sa chystám s kamoškou na Pohodu a čo sa týka zahraničia, to ešte uvidíme. Chcela by som sa vrátiť naspäť do Tokia, pretože v tej dobe, keď som tam žila, som nemala rada suši a nikdy som ho nevyskúšala, to musím napraviť," zasmiala sa.

- - Inzercia - -