Dnes je štvrtok, 18.júl 2019, meniny má: Kamila
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Belohorcová po večierkoch v Karlových Varoch: Prezradila zaručený liek na opicu!

júl 08, 2018 - 13:01
Časť leta strávená spolu s rodinou na Slovensku a v Čechách je v prípade niekdajšej moderátorky Zuzany Belohorcovej už tradíciou. Počas nedávnej návštevy Medzinárodného filmového festivalu Karlove Vary si napriek množstvu povinností našla čas a prezradila nám napríklad aj to, bez akých kúskov v kabelke sa na poriadnej party nezaobíde.

Zuzi, s akými pocitmi sa zvyknete vracať domov na Slovensko a naopak, aké emócie sprevádzajú váš odchod späť na Miami?

Keď sme s rodinou celý rok v Amerike, naše cesty na Slovensko a do Čiech si náramne užívame. Tešíme sa na rodinu, priateľov, známych. Deti sú na tom rovnako. Veci, ktoré sú pre slovenské či české deti úplne bežné - ako chodenie po hradoch, zámkoch, chaty, grilovačky, ZOO, sú pre tie naše veľmi vzácne. Na druhej strane, zakaždým sa tešíme aj domov na Miami, kde máme svoju pohodičku, pláž, bazén a hlavne teplo po celý rok. (smiech)

Ten čas vždy rýchlo ubehne, rodina mi v Amerike skutočne chýba. Sestry niekedy vídam iba raz ročne. Každú zimu ale za nami prídu moji rodičia a ostávajú až tri mesiace. To je paradox. Kým som žila na Slovensku a v Prahe, nikdy sme spolu toľko času naraz a intenzívne netrávili. 

Na sociálnej sieti veľakrát zverejňujete fotografie, kde sa fanúšikov pýtate na názor týkajúci sa dĺžky vlasov. V Karlových Varoch ste opäť za dlhovlásku ... 

Mám rada zmenu, veď zmena je život. Vždy, keď prídem do Čiech, navštívim môjho dvorného kaderníka Libora Smrža. Na jeho kreativitu, čo sa vlasových premien týka, je veľký spoľah. Pamätám si, keď som mu povedala, že chcem krátky zostrih. Odmietol ma ostrihať, pretože jemu sa najlepšie pracuje s dlhými vlasmi. Nechala som sa teda ostrihať v Amerike. Teraz mi však vlasy trošku podrástli a pred príchodom na festival do Karlových Varov mi ich Libor predĺžil. 

Ako sa viac páčite manželovi?

Manžel má rád kratšie, hoci priznáva, že takéto experimenty sú fajn. Ja ale považujem krátke vlasy za oveľa praktickejšie. Tým, že každý deň trávime pri mori, v bazéne a vzduch je na Miami vlhkejší, starostlivosť o ne býva v kratšom prevedení jednoduchšia. Po lete sa ku krátkym vlasom preto rozhodne vrátim. 

Karlove Vary - to je niekoľko dní plných spoločenských udalostí, zábavy, stretnutí s priateľmi. Bez ktorých piatich vecí v kabelke na ne nevyrazíte?

Určite je to hydratačný krém alebo sprej, v kabelke mi nikdy nechýba lesk na pery, respektíve klasický jelení loj. Líčidlám veľa nedávam. Na Slovensku sa nezaobídem ani bez papierových vreckoviek kvôli alergii. A spravidla mi nesmie chýbať pre mňa jeden vzácny náramok s odtlačkami prstov mojich dvoch detí. Je kombináciou striebornej a čiernej, hodí sa mi ku všetkému a nosím ho takmer neustále so sebou. 

Poznáte zaručený spôsob, ako sa po prebdenej noci dostať rýchlo do formy?

Skôr by som vsadila na prevenciu, čiže nepiť alkohol , dať si radšej pohár minerálky alebo dobrého džúsu ... Ja som to tento rok urobila presne takto a každý večer si užila bez alkoholu, vína, bubliniek. Cítim sa výborne, treba vyskúšať.  --

 

- - Inzercia - -