Dnes je sobota, 20.júl 2019, meniny má: Iľja, Eliáš
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Tori Spelling nahnevala fanúšikov. Za všetko môže táto fotka!

júl 12, 2018 - 11:56
Herečka Tori Spelling (45), ktorá si celosvetovú popularitu získala najmä ako Donna z kultového seriálu Beverly Hills 902 10, to veru nemá v živote jednoduché. Za svoju bojovnosť si ale zaslúži obdiv.

Pred pár dňami obleteli svet fotografie päťnásobnej mamičky v plavkách počas rodinnej dovolenky v Palm Springs. Na tom by samozrejme nebolo nič neobvyklé, avšak fanúšikov na nich rozčertila jedna (ne)podstatná vec – úprava snímky vo Photoshope. Po spŕške kritiky fotografiu radšej zmazala. Tori sa tak zaradila k ženám, ktoré nie sú stotožnené s vlastným telom a snažia sa ho za každú cenu, pomocou moderných technológií, prikrášliť. Po piatich pôrodoch a psychických problémoch, ktoré niekdajšiu hereckú hviezdu sužujú, ale vyzerá stále k svetu i bez retuše, o tom niet pochýb.

Na pohode jej zrejme nepridáva ani záletný manžel, s ktorým sa blondínka už v minulosti viackrát rozišla a dokonca na ňho niekoľkokrát zavolala aj políciu. Práve obdobné „policajné“ fiasko z prvého kvartálu tohto roka zapríčinilo, že Tori si vstúpila do svedomia, vrhla sa na cvičenie, zdravú stravu a túži začať odznova. So svojimi fitness úspechmi sa na Instagrame pravidelne delí s fanúšikmi a takmer na dennej báze im prezentuje nielen štíhlejšie krivky, ale i obraz dokonalej rodinky. Svojmu manželovi, ktorým je americký herec Dean McDermott, verejne vyznáva lásku a ďakuje mu za dvanásť spoločných rokov plných radosti a podpory. Nuž, diváci ich niekdajšej reality šou Tori & Dean: Home Sweet Hollywood majú na vzťah prominentnej dvojice pravdepodobne iný názor. Ale to už je iná téma ...

Takto vyzerá vyretušovaná Tori plavkách po piatich pôrodoch

torri.jpg

Foto: 
Instagram

Tori na svojom profile pravidelne avizuje snahu žiť zdravšie

Päť detí, dvanásť rokov spolu. Takto vyzerá rodina americkej herečky

- - Inzercia - -