Dnes je utorok, 25.jún 2019, meniny má: Olívia, Tadeáš
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Povedali o láske: Citáty známych osobností vás chytia za srdce

júl 12, 2018 - 13:44
Každý z nás už miloval, každý z nás pre lásku trpel a raz či viackrát sa v nej sklamal. Tak či onak, láska je bezodnou studnicou inšpirácie, tém či citátov od nepamäti. A aj známe tváre k nej majú čo povedať.

Speváčka Taylor Swift

„Keď mi niekto chýba, čas plynie pomalšie. Keď som zamilovaná, zdá sa, že čas beží prirýchlo.“ Aj týmito slovami Taylor Swift opísala lásku ako inšpiráciu na svoj album „Red“ v roku 2012.

taylor.png

Foto: 
SITA

Herec Russel Brand

„Najskôr musíte milovať seba. Až potom dokážete milovať niekoho iného.“ Uviedol herec v roku 2014 po rozvode so speváčkou Katy Perry.

russel.png

Foto: 
SITA

Reality šou hviezda Kim Kardashian

„Myslím si, že človek stretne počas života niekoľko spriaznených duší. Vaša duša totiž potrebuje v rôzny čas rôzne veci. Vždy som verila na lásku, som obrovský fanúšik lásky.“ Priznala zamilovanosť do rapera Kanye Westa už v roku 2012 pre časopis Cosmopolitan.

kim.jpg

Foto: 
SITA

Moderátorka Oprah Winfrey

„Veľa ľudí by so mnou chcelo jazdiť v limuzíne. Ja som ale túžila po niekom, kto by so mnou bežal na autobus.“ Vyjadrila sa skvelá moderátorka Oprah Winfrey na margo lásky k svojmu životnému partnerovi.

oprah.jpg

Foto: 
SITA

Speváčka Lady Gaga

„Niektoré ženy sa rozhodnú nasledovať mužov, iné kráčať za svojimi snami. Ak zvažujete, ktorou cestou ísť, nezabúdajte, že vaša kariéra sa nikdy nezobudí vedľa vás a nepovie, že vás viac neľúbi.“ Aj ona ale v kútiku duše dúfa, že sa usadí a do konca života bude milovať jediného muža.

lady.png

Foto: 
SITA

Raper Drake

„Viem, zvykne sa hovoriť, že prvá láska je tá najsladšia. No ja tvrdím, že i prvý rez je ten najhlbší.“ Že by takto nepriamo načrtol nevydarený románik s Rihannou?

drake.png

Foto: 
SITA

Herec John Krasinski

„Ak máte to šťastie, že sa stretnete s TÝM pravým človekom, potom sa život okamžite stáva najkrajším. Nemôže to byť lepšie," povedal herec o svojom vzťahu s manželkou Emily Blunt.

krasinski.png

Foto: 
SITA

Herečka Portia de Rossi

„Odkedy som spoznala Ellen, môj pohľad na život sa radikálne zmenil. Naučila ma, že požiadať niekoho o pomoc nie je prejavom slabosti a byť nezávislým neznamená, že nikoho nepotrebujem. Naopak, že byť na všetko sama ma robí zraniteľnejšou. A čím viac ľudí pustím do svojho života i srdca, tým šťastnejšou a cennejšou bytosťou sa stávam.“ Láska týchto dvoch dám je už roky pre mnoho ľudí, nielen rovnakého pohlavia, vzorom.

portia.jpg

Foto: 
SITA

Speváčka Miley Cyrus

„Myslím si, že veľa ťažkostí vo vzťahu súvisí s tým, že partneri nemôžu byť sami sebou. Som šťastná, že s Liamom (herec Liam Hemsworth, pozn.red.) tento problém nemáme. Necháva mi osobný priestor rovnako ako aj jemu, navzájom sa inšpirujeme a potom si vychutnávame všetky tie spoločné momenty stále ako najväčší zaľúbenci.“ Aj takto zmenila láska niekdajšiu šoubiznisovú rebelku.

cyrus.jpg

Foto: 
SITA

- - Inzercia - -