Dnes je streda, 17.júl 2019, meniny má: Bohuslav
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Kylie Jenner dala zbohom zväčšeným perám. A dobre urobila!

júl 13, 2018 - 14:34
Hoci sú Kardashianky povestné ženskými, čiže oblými tvarmi, pozornosť pútajú tiež obdivuhodným obchodným talentom. Každá jedna kráska zo sesterského klanu, na čele s excentrickou mamou Kris Jenner, sa pýši rozsiahlymi podnikateľskými aktivitami. Aj vďaka nim dokážu pretaviť na zlato všetko, čoho sa dotknú.

Kylie Jenner, modelka, ktorá je názornou ukážkou toho, čo dokáže urobiť s výzorom človeka séria plastických zákrokov, sa vrhla na podnikanie s vlastnou kozmetickou značkou. Spomedzi produktov, ktoré aj prostredníctvom Instagramu svojim fanúšikom na dennej báze ponúka, vynikajú práve rúže. 

V roku 2016 Kylie priznala, že si necháva zväčšovať pery, pretože v porovnaní so svojimi sestrami ich má až príliš tenké. Počas tehotenstva a krátko po pôrode dcérky Stormi zákrok pochopiteľne neabsolvovala. Zrejme i to, ako aj pozitívne odozvy fanúšikov, ju motivovali k tomu, aby obdobné procedúry v budúcnosti ignorovala. Dnes sa Kylie vrátila k prirodzenej veľkosti pier a pristane jej to viac, než kedykoľvek predtým. Čo myslíte, urobila dobre?

Kylie Jenner sa vzdala zväčšených pier. Fanúšikovia zmenu kvitujú

Takto vyzerala Kylie s veľkými perami

kylie1.jpg

Foto: 
Instagram

- - Inzercia - -