Dnes je utorok, 16.júl 2019, meniny má: Drahomír
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Hemoroidy sa skutočne musia liečiť!

júl 17, 2018 - 16:11
Liečiť hemoroidy? "Áno! – poviete si – lenže ako?!" Všetky metódy už boli vyskúšané: aj recepty ľudovej medicíny, aj pijavice, ale aj známe lekárske prostriedky. Avšak, choroba neustúpila a stále trápi a nenecháva žiadnu šancu na uzdravenie.

Nechceme Vám káziť náladu, ale je možné, že choroba už prešla do štádia, v ktorom bude liečba náročná, aj keď sa o to postará odborník. A v tomto prípade naozaj nemáte na výber inú možnosť, len si nájsť dobrú kliniku a lekára, ktorému by ste zverili svoje zdravie.

V žiadnom prípade sa neodporúča chorobu zanedbávať. Nechceme Vám vytýkať ani odsudzovať Vaše úsilie alebo samostatné pokusy o liečbu ... Sú prijateľné, ale len ako prvé opatrenia na odstránenie bolesti a nepohodlia. Ďalšou dôležitou a nevyhnutnou podmienkou pre uzdravenie je návšteva proktológa – odborníka na ochorenia konečníka (hemoroidy, análna trhlina, paraproktitída atď.). Práve odborník by mal potvrdiť diagnózu: pod príznakmi hemoroidov sa môžu skrývať ďalšie vážne ochorenia hrubého čreva.

Aké moderné metódy liečby hemoroidov BEZ OPERÁCIE existujú a nakoľko sú účinné?

Moderné medicínske inštitúcie, ktoré sa špecializujú na proktológiu, praktizujú tieto miniinvazívne (bezkrvné) metódy liečby:

  • Infračervená fotokoagulácia je rýchla, bezbolestná a účinná metóda pôsobenia na hemoroidálne uzly pomocou vysokej teploty, ktorá spôsobuje nekrózu uzla a jeho následné otpadnutie.

  • Ligácia hemoroidov latexovými krúžkami je najpopulárnejšou metódou liečby hemoroidov, ktorá umožňuje liečiť aj tie najzanedbanejšie hemoroidy. Na stopku hemoroidného uzla je umiestnený latexový krúžok. Po 7-10 dňoch sa uzol odtrhne.

V niektorých prípadoch sa uplatňuje kombinovaná liečba pomocou niekoľkých metód.

Odborníci medzinárodnej medicínskej siete DoktorPRO Bratislava aktívne využívajú uvedené metódy vo všetkých pobočkách po celom svete. Hlavným a azda jediným výsledkom hodnotenia účinnosti týchto metód sú príbehy tisícov pacientov o ich skúsenostiach s chorobami a ich nadšené priznania: "Ľutujeme len to, že sme skôr nevedeli o existujúcich metódach, ako aj kam sa máme obrátiť a komu dôverovať. Je ťažké si predstaviť, že tisíce našich "kamarátov v nešťastí" podstupujú chirurgické operácie a bolestivé, náročné obdobie rekonvalescencie, keď vieme, že existuje možnosť zbaviť sa hemoroidov BEZ OPERÁCIE a BEZ BOLESTI”. Väčšina bývalých pacientov kliniky zaraďuje k hlavným výhodám podstúpenia vyššie uvedených metód liečby taktiež plné zachovanie práceschopnosti. Po návšteve lekára v určenom a pre Vás vhodnom čase sa môžete vrátiť k svojim záležitostiam, k rodine. Kolegovia v práci si ani nevšimnú vašu neprítomnosť. Navyše, sami si ani neuvedomíte, ako rýchlo sa zbavíte ochorenia, ktoré Vám ešte donedávna neumožňovalo pokojne žiť. Objednanie k lekárovi prebieha telefonicky na čísle 0800-200-000.

- - Inzercia - -