Dnes je utorok, 16.júl 2019, meniny má: Drahomír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Sarah Jessica Parker na fotografii z detstva: Tá podoba vás dostane!

júl 18, 2018 - 08:05
Hoci účinkovala v desiatkach celovečerných filmov, väčšina z nás si herečku Sarah Jessica Parker (53) spája s postavou charizmatickej Carrie Bradshaw z obľúbeného seriálu Sex v meste.

Šťastne vydatá S. J. Parker sa ale podľa vlastných slov najviac stotožňuje s úlohou matky. Tvrdí, že prirovnanie k módnej ikone ju teší, avšak v reálnom živote má vďaka rodine celkom iné priority.

Sarah Jessica Parker je od roku 1997 šťastne vydatá, s manželom vychovávajú tri deti a rodičovským povinnostiam pochopiteľne prispôsobila aj šatník. Posledné roky ju vídať najmä v pohodlných kúskoch, pričom na zladenie farieb a vzorov nekladie dôraz. V nedávnom interview pre časopis Vogue uviedla: „Móda mala v mojom živote vždy popredné miesto. Zbožňujem krásne veci a som rada, že mám po ruke toľko nádherných, večerných šiat. Keďže väčšinu dňa trávim v teplákoch a voľnom tričku, dokážem si úpravu na spoločenskú udalosť poriadne vychutnať. Vyskúšala som rôzne módne variácie, no preferencie človeka sa rokmi menia. Tie moje sú teraz niekde úplne inde ako napríklad pred desiatimi rokmi.“

To, ako sa zub času podpísal na známej plavovláske, môžete vidieť aj na Instagrame. Pred pár dňami totiž na sociálnej sieti zverejnila fotografiu z detstva a treba uznať, že tá podoba je až neskutočná. Veď posúďte sami!

- - Inzercia - -