Dnes je nedeľa, 18.august 2019, meniny má: Elena, Helena
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Chcete byť úspešní? Študujte na European Institute!

júl 20, 2018 - 21:22
Študujte MBA, MPA, MPH a LL.M. pre manažérov aj pre štátnu správu na EUROPEAN INSTITUTE. Manažéri súkromných spoločností, ale aj pracovníci štátnej správy, si môžu obohatiť kariéru postgraduálnym manažérskym štúdiom. Jeho absolventi získavajú tituly MBA (Master of Business Administration), MPA (Master of Public Administration) a LL.M. (Master of Laws).

EUROPEAN INSTITUTE OF BUSINESS AND PUBLIC EDUCATION spolupracuje okrem medzinárodných inštitúcií mimo Európsku úniu, Spojené kráľovstvo či Izrael aj s poprednými univerzitami v rámci ČR, SR, Poľska a svojim absolventom vydáva medzinárodné certifikáty v kooperácii s certifikačnou autoritou IES - International Education Society London.

Študijné programy poskytujú ako teoretické vzdelávanie v disciplínach manažmentu, tak aj zvládnutie nevyhnutných praktických manažérskych zručností. Naši študenti získajú okrem vzdelania aj tablet, VIP vstupenky do divadla Semafor a dostanú sa do žrebovania o romantický pobyt v štátnom zámku Sychrov.

eui1.jpg

Foto: 
EI

ei3.jpg

Foto: 
EI

ei4.jpg

Foto: 
EI

Pobočka na Slovensku

EUROPEAN INSTITUTE z pozície poprednej českej vzdelávacej inštitúcie rozšírila pobočku aj na Slovensku a v roku 2018 spustí ďalšiu novú pobočku aj mimo EÚ v srbskom Belehrade. Okrem vzdelávacích aktivít sa dlhodobo a výrazne venuje aj charitatívnym projektom, ako napríklad podpore nadácii Pomôžte deťom NROS a ČT, nadácii Archa Chantal založenej Chantal Poullain, Krása pomoci Miss World Taťány Kuchařovej a mnohým ďalším, podpore Európskych cien TREBBIA, ktoré prebehli na Pražskom hrade, Českého plesu, aktuálne sponzorstvu of the 18.th  IPCA World Individual Chees Championship 2018 for physically disabled v Prahe. Dňa 28. októbra 2018 EUROPEAN INSTITUTE zorganizuje tradičné oslavy štátneho sviatku vzniku 1. Československej republiky, kde si pre svojich klientov, partnerov a sympatizantov pripravil exkluzívny program k 100. výročiu - legendárne predstavenie „Kdyby tisíc klarinetů“.

Pre záujemcov o kvalitné a cenovo dostupné štúdium MBA, MPA, MPH a LL. M. garantujeme v rámci PR akcie zľavu 20% na všetky študijné programy, tablet zdarma a losovanie o romantický pobyt na štátnom zámku Sychrov v ČR pre prihlášky zaslané do 30. 6. 2018.

ei5.jpg

Foto: 
EI

- - Inzercia - -