Dnes je nedeľa, 21.apríl 2019, meniny má: Ervín
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Niekdajšia najkrajšia žena planéty je tehotná: Pozrite, ako jej to pristane!

júl 24, 2018 - 13:41
Nejedno mužské srdce zaplakalo, keď sa americká modelka a herečka Kate Upton (26) v novembri minulého roka vydala. Jej manžel, basketbalista Justin Verlander, môže byť na krásnu manželku právom hrdý. Kate je totiž stelesnením pokory, nevídanej charizmy a ľudskosti.

Pred pár dňami dvojica ohlásila šťastnú novinku. Prostredníctvom Instagramu dvadsaťšesťročná kráska fanúšikom prezradila, že s partnerom čakajú prvý prírastok do rodiny. K svojej fotke pripísala stručné „Tehotná v Miami“ a rozprúdila tým nielen vlnu gratulácií, ale tiež mediálneho záujmu.

kate_pregnant.jpg

Foto: 
Instagram

Na ten je už blondínka s bujnými vnadami za dlhé roky v šoubiznise samozrejme zvyknutá. Dlhodobo patrí k najvyhľadávanejším osobnostiam, milujú ju nielen bežní smrteľníci, ale i módni návrhári či kozmetické koncerny. Potvrdzujú to aj jej úspechy, vďaka ktorým sa stala modlou a inšpiráciou pre ženy po celom svete, aj tajným snom nejedného muža. V roku 2012 a 2013 sa objavila na obálke špeciálneho plavkového čísla Sports Illustrated. Práve tomuto magazínu vďačí za priam raketovú kariéru. Magazín Maxim ju zas opakovane vyhlásil na najsexi ženu planéty. Okrem úspechov v modelingu má za sebou účinkovanie v niekoľkých celovečerných filmoch, napríklad po boku nestarnúcej herečky Cameron Diaz. Teraz ju ale čaká už celkom nová úloha, pričom niet pochýb, že sa jej zhostí dokonale.

kate_2.jpg

Foto: 
Instagram

Vedeli ste, že?

  • Kate Upton v minulosti randila s manželom Kim Kardashian, raperom Kanye Westom.
  • Od detstva jazdila na koňoch a doma má niekoľko trofejí.
  • Jej pradedko bol jedným zo zakladateľov značky Whirlpool.
  • V roku 2012 natočila reklamu na rýchle občerstvenie. Tá bola takmer ihneď po odvysielaní stiahnutá, pretože modelka v nej vyzerala až príliš sexi.
  • V začiatkoch kariéry jej agentúra odporučila zmenšiť poprsie, čím sa mala stať v rámci modelingu proporčne vhodnejšou pre potenciálnych klientov. Túto požiadavku odmietla. A dobre urobila.

Kate Upton je naozaj krásna žena

kate upton hottest 2018

- - Inzercia - -