Dnes je piatok, 26.apríl 2019, meniny má: Jaroslava
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

PLUS SIZE model Zach Miko valcuje módne móla

júl 25, 2018 - 17:49
Napadlo vám niekedy, či má najznámejšia plus size modelka Ashley Graham svoju mužskú verziu? Veruže má!

... a pokiaľ máte aspoň ako taký prehľad v šoubiznise, určite ste meno Zach Miko už počuli. Je to vôbec prvý plus size model, ktorý na mólach spôsobil doslova ošiaľ. Pritom ešte donedávna mu zrejme ani vo sne nepadalo, že ho čaká priam závratná modelingová kariéra.

Bývalý barman a tesár sa totiž dlhé roky trápil pre miernu nadváhu, čo zároveň vnímal aj ako fatálnu prekážku na ceste stať sa úspešným modelom. Ako veľmi sa mýlil!

zach_miko.jpg

Foto: 
Instagram

Tento Newyorčan si získal svet modelingu, keď uzavrel zmluvu so spoločnosťou IMG Models, inklinujúcou práve k plus size modelom a modelkám. Vďaka väčšej konfekčnej veľkosti sa Zach približuje prototypu bežného muža, čo si samozrejme uvedomujú i módni návrhári a o urasteného fešáka sa, obrazne povedané, trhajú. On si zas užíva napríklad aj to, že pri fotení editoriálov môže bez výčitiek pózovať s veľkou porciou rýchleho občerstvenia v rukách a ešte dostane kráľovský honorár.

Na Zachovi je sympatické tiež to, že pôsobí celkom obyčajne, nenápadne, už na prvý pohľad príjemne a vzdialene od uhladených a vychudnutých chlapcov, akí sa nás zo stránok časopisov pozerajú takmer denne.

zach_miko_wedding.jpg

Foto: 
Facebook

Na svoj instagramový účet pravidelne pridáva fotografie s manželkou, priateľmi, zážitky z výletov, domácich miláčikov a prezentuje sa tak ako obyčajný muž s neobyčajne veľkou radosťou zo života. Čo na neho hovoríte vy?

- - Inzercia - -