Dnes je štvrtok, 18.apríl 2019, meniny má: Valér
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Letné hity, ktoré nás dostali (časť 3)

júl 27, 2018 - 13:50
Vonku nás opäť atakujú tridsaťstupňové horúčavy. Čo tak pustiť si k nim niektorý z nesmrteľných, letných hitov?

Hanson „MMMBop“

Bratia Zac, Isaac a Taylor trónili na vrchných priečkach hitparád pred dvoma desaťročiami. Fešáci zo známeho tria sa za ten čas veru poriadne zmenili. Každý z nich má krásnu manželku a deti, mimochodom spolu vychovávajú až dvanásť ratolestí. Popri otcovstve nezabúdajú ani na hudbu, avšak už dávno bez ambícii byť celosvetovo uznávanou formáciou. Na otázku, či im nechýba úspech, aký dosiahli so skladbou MMMbop odpovedajú: „MMMBop zaujala hlavne preto, že išlo o úplne nový zvuk. Veď v tom čase, keď ľudia počúvali prevažne Soundgarden.“ Zrejme aj preto si skladba právom zaslúži prívlastok nesmrteľná.

Hanson - MMMBop

Autor: 
YouTube

Justin Timberlake „Can´t Stop the Feeling“

Akonáhle s novým hitom príde Justin Timberlake, všetkým je okamžite jasné, že poriadne zamieša karty v hitparádach po celom svete. V prípade jeho letných vecičiek to platí hádam dvojnásobne. Môže za to chytľavý refrén, funky, optimizmus i tanečná nálada, ktorá z jeho skladieb srší už v úvodných tónoch. Inak tomu nie je ani pri piesni Can´t Stop the Feeling, ktorá sa enormnej popularite tešila presne predvlani.

CAN'T STOP THE FEELING! (From DreamWorks Animation's "Trolls") (Official Video)

Autor: 
Youtube

Enrique Iglesias „Bailando“

V šoubiznise Iglesias získal všetko, čo si vysníval. Na konte má desiatky úspešných singlov, miluje ho celá Latinská Amerika a rovnaké úspechy žne aj v anglicky hovoriacich krajinách. Jeho koncerty sú beznádejne vypredané niekoľko mesiacov vopred a už roky spolupracuje s umelcami tých najzvučnejších mien. Spevák, okrem iného čerstvý otec, navyše výborne vyzerá. Veď podľa čitateľov magazínu People patrí stabilne medzi napríťažlivejších mužov sveta. Enrique si je neodškriepiteľných plusov dobre vedomý a ťaží z nich napríklad aj pri natáčaní videí k svojim letným hitom.

Enrique Iglesias - Bailando (English Version) ft. Sean Paul, Descemer Bueno, Gente De Zona

Autor: 
YouTube

- - Inzercia - -