Dnes je nedeľa, 21.apríl 2019, meniny má: Ervín
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Letné hity, ktoré nás dostali ( časť 4 )

august 01, 2018 - 15:37
Polovica prázdnin je za nami, hŕba letných hitov ešte stále pred nami. Na tieto si spomínate? Mali by ste. :-)

Mr. President „Coco Jambo“ (1996)

Mr. President je známe nemecké dancové zoskupenie, ktoré sa vďaka hitu Coco Jambo z roku 1996 preslávilo po celom svete. Málokto však vie, že partia sympaťákov začínala pod názvom Satellite One. Skupina vznikla v nemeckých Brémach v roku 1991, ale až o dva roky neskôr si dala už spomínané pomenovanie. Možno vás prekvapí, že Mr. v mene kapely neznamená skratku pre slovo "pán", ale úvodné písmená slov "Music" a "Rhythm".

Mr. President - Coco Jambo (1920 x 1080p HD) videoclip

Autor: 
YouTube

Los del Rio „ Macarena“ (1996)

Totožný rok, rovnaký fenomenálny úspech. Dvojica zrelých pánov zo španielskej Andalúzie sa zapísala do histórie hneď z dvoch dôvodov. Nielenže sa im podarilo vytvoriť singel storočia, ale taktiež  rovnomenný tanec, s ktorým sa (nielen) na dovolenke v známych rezortoch stretávame dodnes. Singel Macarena a 11 miliónov predaných kusov sa postarali o rozprávkový život tejto nezabudnuteľnej formácie.

Los del Rio Macarena Original Video ᴴᴰ

Autor: 
YouTube

Eusebio „La Musica“ (2016)

Spevácku kariéru na Slovensku Eusebio odštartoval pôsobením v kubánskej kapele, v ktorej repertoári rezonovala tradičná kubánska muzika. Po jej rozpade sa rozhodol v rozbehnutej kariére pokračovať a vystupovať ako sólo interpret. Hoci sa temperamentný Kubánec venoval spevu už v rodnej krajine, ako umelec sa našiel až vďaka spolupráci so slovenským producentom Petrom Pannom. Výsledkom ich hudobných nápadov je aj chytľavá tanečná vecička La Musica.

Eusebio & Peter Pann - LA MUSICA (Official video)

Autor: 
youtube

- - Inzercia - -