Dnes je sobota, 20.júl 2019, meniny má: Iľja, Eliáš
Čas čítania
3 minutes
Zatiaľ prečítané

Zasúťažte si s nami a vyhrajte kvalitnú slnečnú ochranu EAU THERMALE AVÈNE!

júl 11, 2018 - 10:50
Slnečné žiarenie má na našu pokožku pozitívny, ale aj negatívny vplyv. Medzi pozitívne účinky slnečného žiarenia patrí tvorba vitamínu D, pocit pohody a relaxácie. Bohužiaľ však prevažujú negatívne účinky, medzi ktoré radíme oslabenie imunitného systému kože vedúce k rozvoju kožných nádorov a tiež starnutie kože.

Slnečné žiarenie je hlavný rizikový faktor pre vznik rakoviny kože, a preto sa pred ním musíme chrániť. Podľa štatistiky Národného onkologického programu je najčastejším novo diagnostikovaným zhubným ochorením práve rakovina kože. Jedná sa o každú tretiu diagnostikovanú rakovinu globálne a toto číslo každý rok rastie.

CHRÁŇTE TAK, AKO MILUJETE

Viac než 25 rokov expertízy fotoprotekcie prináša revolúciu v solárnej ochrane tváre.  Solárna ochrana Laboratórií Eau Thermale Avène garantuje vysokú účinnosť a znášanlivosť. Navyše, prichádza s novou formou textúr, vďaka ktorej sa aplikácia prípravkov stáva skutočným zážitkom.

„NUDE SKIN FEEL“ INOVÁCIA, TEXTÚRA VYTVÁRAJÚCA DRUHÚ POKOŽKU

Dokonalé splynutie pre pocit vlastnej pokožky, úžasne komfortná textúra navodzujúca pocit suchého dotyku pre pokožku, ktorá môže dýchať, bez efektu masky alebo bielych stôp. „Nude skin feel“ inovácia prináša novú úroveň senzorického zážitku.

Nová generácia veľmi jemnej siliky ponúka pozoruhodnú textúru, ktorá dokáže účinne absorbovať pot a nadbytočný kožný maz. Funguje ihneď po aplikácii a ponúka dlhotrvajúci efekt.

DERMATOLOGICKÁ ODBORNOSŤ LABORATÓRIÍ EAU THERMALE AVÈNE

Solárna starostlivosť Eau Thermale Avène obsahuje minimálne množstvo fotoprotekčných filtrov zaisťujúcich preukázanú účinnosť, optimálnu znášanlivosť a minimálny dopad na životné prostredie. Poskytuje teda maximálnu ochranu za použitia minima chémie.

Slnečné žiarenie vyvoláva v bunkách našej kože oxidatívny stres, ktorý tiež stojí za vznikom kožných nádorov. Z dôvodu oslabenia imunity kože vplyvom slnečného žiarenia sa naše telo nedokáže s týmto oxidatívnym stresom vysporiadať samo. A preto nevyhnutnou súčasťou kvalitných prípravkov slnečnej ochrany musia byť antioxidačné látky.

Laboratóriá Eau Thermale Avèene predstavujú unikátny antioxidačný systém, ktorý dokáže veľmi účinne bojovať s oxidatívnym stresom a ponúka tak komplexnú bunkovú ochranu.

V neposlednom rade sú to blahodarné účinky termálnej vody Avène, ktorá upokojuje a zjemňuje citlivú pleť a pôsobí proti jej podráždeniu. To všetko vďaka jej unikátnemu a nemennému zloženiu, ktoré garantuje neutrálne pH, nízky obsah minerálov, vyvážený pomer vápnika a horčíka a vysoký obsah stopových prvkov a kremičitanov. Jej upokojujúce účinky a pôsobenie proti podráždeniu potvrdzuje viac než 150 klinických štúdií.

ZÁVÄZOK LABORATÓRIÍ EAU THERMALE AVÈNE

Záväzkom Laboratórií Eau Thermale Avène je poskytnúť účinnú, vysoko znášanlivú solárnu ochranu. Vďaka našej dermatologickej odbornosti sme schopní vytvoriť produkty, ktoré nielenže sa perfektne starajú o citlivú pleť, ale aj ich účinnosť je overená klinickými štúdiami. Partnerstvo so špecialistami z odboru dermatológie a medzinárodne uznávanými organizáciami ako ESCF (Európska nadácia proti rakovine kože) a Pur Projet, je dôkazom nášho zodpovedného záväzku voči zákazníkom aj životnému prostrediu.

Chránim kožu, rešpektujem oceán. Tento ekologicky zodpovedný prístup stojí za vývojom produktov slnečnej ochrany, ktorých zloženie minimalizuje dopad na životné prostredie vďaka starostlivo zvoleným ingredienciám – minimálne množstvo UV filtrov, ktoré sa nerozpúšťa vo vode, bioodbúrateľné zložky, žiadne silikóny.

Tento prístup vrcholí partnerstvom s organizáciou PUR PROJET, ktorej cieľom je obnovenie korálových útesov pre obnovu morského ekosystému v Indonézii.

Medzinárodne uznanie Európskou nadáciou proti rakovine kože od roku 2013, ktorej cieľom je edukácia dermatológov v oblasti rakoviny kože a informovanosť verejnosti o možných negatívnych účinkoch slnečného žiarenia.

PORTFÓLIO SLNEČNEJ OCHRANY EAU THERMALE AVÈNE

Ako odborník na citlivú pleť, sa Dermatologické Laboratóriá Eau Thermale Avène zameriavajú na vývoj vysoko kvalitných prípravkov, a to ako z pohľadu fotoprotekcie, tak aj komfortných textúr. Produkty Eau Thermale Avène reprezentujú perfektné spojenie účinnosti, bezpečia a potešenia z aplikácie. Navyše sú vyvinuté v súlade s ekologicky šetrným prístupom, aby bol minimalizovaný ich vplyv na životné prostredie.

Portfólio slnečnej ochrany Eau Thermale Avène obsahuje komplexnú starostlivosť, ktorá umožňuje lekárom aj lekárnikom odporučiť zákazníkom produkty vhodné pre ich typ pokožky, vrátane tej citlivej.

Portfólio obsahuje:

  • Oranžový rad – fotoprotekcia pre citlivú pokožku
  • Minerálny rad – fotoprotekcia pre intolerantnú, alergickú alebo atopickú pokožku
  • SunsiMed – zdravotnícky prostriedok triedy I
  • Doplnkové produkty

SÚŤAŽ:

Zasúťažte si s nami a vyhrajte produkty EAU THERMALE AVÈNE! Stačí,ak správne odpoviete na súťažnú otázku uvedenú nižšie a traja z vás získajú produkt v hodnote 25 eur!

Aké rady obsahuje portfólio značky EAU THERMALE AVÈNE?

- - Inzercia - -