Správa s upozornením

Možnosť odosielať tento formulár bola ukončená.
Dnes je utorok, 20.august 2019, meniny má: Anabela, Liliana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

/ukončené/Súťaž: Vyhrajte jedinečnú pleťovú masku od certifikovanej nemeckej prírodnej kozmetiky!

august 06, 2018 - 15:36
Pleťové masky sú staré takmer ako ľudstvo samo. V dobách, keď boli rozličné omladzovacie estetické zákroky ešte len v plienkach, naše babičky používali pleťové masky ako instantný elixír mladosti a krásy. Dokonca hovorievali, že takmer všetko, čo sa dá zjesť, možno použiť aj na oživenie a skrášlenie pokožky. 

To isté pred vyše pol storočím vyhlasovala aj Annemarie Lindner, známa priekopníčka prírodnej kozmetiky a zakladateľka nemeckej kozmetickej značky ANNEMARIE BÖRLIND – Natural Beauty. Tvrdila, že nič neprekoná prírodu. O pleťových maskách, ktorých efekt je založený na tom, že obsahujú aktívne látky vo vysokej koncentrácii a pôsobením tepla prenikajú do hlbších vrstiev pokožky, to platí niekoľkonásobne. Riešením je siahnuť po intenzívne vyživujúcich maskách, ktoré obsahujú čo najviac prírodných zložiek bez škodlivej chémie.. 

Máte mdlú, fádnu a unavenú pleť bez života v dôsledku každodenného zhonu a elektromagnetického smogu? Prvou pomocou je VITAMIN DUO MASKA – plná aktívnych látok, ktoré doslova nadopujú pleť vitamínmi. Napríklad goji, acai a bobule rakytníka rašetliakového stimujú obnovu buniek a revitalizujú. Vitamín E zo sójových bôbov zasa chráni pokožku pred oxidačným stresom a napomáha predchádzať predčasnému starnutiu pleti. Výsledkom je svieža, žiarivá a mladistvo vyzerajúca pleť. A viete čo? Výsledky uvidíte nielen okamžite, ale najmä sú dlhodobé. 

Súťaž

Ak ich chcete pocítiť na vlastnej koži, zapojte sa do súťaže o 3 VITAMIN DUO MASKY. Odpovedzte správne na otázku, vyplňte formulár do 12. augusta 2018 a zaradíme vás do žrebovania o vitamínovú bombu pre vašu pleť.

Otázka: V ktorom roku bola založená účinná prírodná kozmetická značka ANNEMARIE BÖRLIND? 
Nápovedu nájdete na webovej stránke www.annemarieborlind.sk

Výhercami súťaže sa stávajú:

MILADA GLOSSOVÁ

JANA KOMADOVÁ

ZUZANA ČERVENÁKOVÁ

Srdečne blahoželáme!!!

- - Inzercia - -