Dnes je piatok, 19.júl 2019, meniny má: Dušana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Letné hity, ktoré nás dostali (časť 5)

august 08, 2018 - 21:07
Leto je v plnom prúde a my ho vďaka známym hitom rozprúdime ešte viac. Neveríte? Tu je dôkaz. Pripomeňme si hity, ktoré nás nikdy neomrzia.

Luis Fonsi ft. Daddy Yankee: Despacito (2017)

Donedávna sa zdalo, že raper Daddy Yankee má časy najväčšej slávy nenávratne za sebou. Duet s nie príliš známym fešákom, ktorý si hovorí Luis Fonsi, mu opäť zabezpečil rozprávkové príjmy a prvé miesta v svetových hitparádach. O piesni sa popísalo veľa, my vám však prezradíme, že existujú krajiny, kde ju z reproduktorov počuť nebudete. Malajzia vydala zákaz hrať Despacito v štátnom rádiu a televízii, pretože na tamojšie obyvateľstvo je text až príliš sexi.

Luis Fonsi - Despacito ft. Daddy Yankee

Autor: 
YouTube

Inner Circle: Sweat (A la la la la song) (1992)

Jamajčania Ian a Roger Lewis sa môžu popýšiť obdivuhodnou dávkou trpezlivosti. Kapelu založili v roku 1968, no nezabudnuteľný letný hit Sweat (a v ich prípade aj jediný) vyprodukovali až po štrnástich rokoch márnych pokusov. Azda preto si  radšej založili nahrávacie štúdio na Miami, v ktorom pôsobia dodnes.

Inner Circle - Sweat [A La La La Long] HD

Autor: 
YouTube

OMI: Cheerleader (2015)

Kto by si nepamätal jeden z najväčších letných hitov ostatných troch rokov?  Skladba nestráca na popularite ani dnes. Pokiaľ máte letnú dovolenku tento rok už za sebou, určite nám dáte za pravdu. Táto odrhovačka nesmela chýbať na žiadnej poriadnej párty.

OMI - Cheerleader (Felix Jaehn Remix) [Official Video]

Autor: 
YouTube

Justin Bieber: Beauty And A Beat (2012)

Čerstvo zasnúbený Justin Bieber živí svojimi excesmi a výbušnou povahou bulvár už roky, no ani hudobné kvality mu nemožno uprieť. Držiteľ Grammy je pracant, ktorý má na konte aj množstvo hviezdnych spoluprác.  Spojením s excentrickou umelkyňou Nicki Minaj vznikol napríklad i tento vydarený letný hit.

Justin Bieber - Beauty And A Beat ft. Nicki Minaj

Autor: 
YouTube

- - Inzercia - -