Dnes je nedeľa, 16.jún 2019, meniny má: Blanka, Bianka
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Opäť sama. Kardashianka dala zbohom mladému milencovi

august 09, 2018 - 13:18
Keď Kourtney Kardashian (39) predstavila svetu mladšieho milenca, (ne)fanúšikovia im veľkú šancu nedávali. A rozchod pred pár dňami skutočne prišiel.

Dvojica sa zoznámila na párty vo francúzskej metropole pred dvoma rokmi, o niekoľko týždňov neskôr už absolvovali spoločnú dovolenku a Kourtney žiarila šťastím. Mať po boku o štrnásť rokov mladšieho milenca, navyše fešného a úspešného modela, jednoznačne korešponduje s nepísanými požiadavkami na partnerov rodiny Kardashian.

kourtney_foto_1.jpg

Foto: 
Facebook

Hoci slávne sestry už v médiách viackrát priznali, že nie každý muž nápor mediálnej pozornosti a sledovanosti zvládne, randiť s krásnymi a úspešnými ženami z tohto klanu prináša kvantum výhod.

Younes Bendjima vydržal po boku Kourtney takmer dva roky a možno by to potiahol aj dlhšie, ak by jej príliš nezasahoval do súkromia. Údajne sa mu nepáčilo, keď jeho vyvolená deň čo deň uverejňovala na Instagrame polonahé fotografie, pritom on sám má toho za ušami viac než dosť.

Najväčším výkričníkom v ich vzťahu bolo okaté flirtovanie s modelkou Jordan Ozuna, pri ktorom ho zachytili i všadeprítomní fotografi. Aj keď zaľúbenci bojovali s problémami už dlhšie, údajne až inkriminované snímky sa podpísali pod definitívny rozchod. Ten iniciovala práve bohatá Kardashianka. Uvidíme, či ju príťažlivý zajačik napokon zlomí a Kourtney sa k nemu po niekoľkých romantických gestách vráti.

foto_kourtney_1.jpg

Foto: 
Facebook

- - Inzercia - -