Dnes je utorok, 20.august 2019, meniny má: Anabela, Liliana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Craig David sa už na seba ani nepodobá. Čo hovoríte na jeho premenu?

august 11, 2018 - 14:18
Pohľad na britského umelca Craiga Davida (37) ešte stále vzbudzuje množstvo otázok. Nepreháňa to so zdravou formou? Presne to sa pýtajú jeho fanúšikovia. Nie je to tak dávno, keď sa v súvislosti s ním na dennej báze spomínalo slovko anorexia.

Ustáť obrovskú dávku popularity nie je jednoduché a veľa hviezd extrémny nápor na psychiku nezvládne. Stačí si spomenúť na slávny Klub 27. Autor hitov 7 Days, Rendezvous či What´s Your Flava sa (našťastie) vydal celkom opačnou cestou. Podľa mnohých to ale miestami tiež poriadne preháňa.

craig2.jpg

Foto: 
Facebook

Všetko to začalo novoročným predsavzatím žiť zdravšie. Umelec zo dňa na deň vymenil párty za spánok, pizzu za hrášok a bezcieľne jazdy v aute za hodiny cvičenia s vlastnou váhou. Do novej „fitness“ životnej úlohy sa dokonca vžil s takou vervou, že svojím výzorom spôsobil skôr šok a obavy než obdivné ódy.  

Je so sebou spokojný

Nikdy som nebol v lepšej forme ako teraz. Aktuálnu fotografiu nosím pri sebe a pripomína mi to najdôležitejšie – moju pevnú vôľu. Z negatívnych komentárov na sociálnej sieti si spevák ťažkú hlavu nerobí a k sparťanskej disciplíne nabáda aj ostatných. A to opakovane. Podľahnúť pokušeniu je predsa ľudské a pri tej príležitosti Craig priznal aj slabšie momenty. Vtedy by údajne zjedol každú čokoládovú tyčinku v okolí. Ešteže nie je žena. Potom by zrejme „zlyhával“ pravidelne, každý mesiac. :-)

Craig David - Rendezvous

Autor: 
YouTube

Ako sa vám páči Craigova premena?

Illuminati Clones - Was Craig David Replaced?

Autor: 
YouTube

- - Inzercia - -