Dnes je nedeľa, 21.júl 2019, meniny má: Daniel
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Podobu so slávnym otcom nezaprie: Z dcéry Chrisa Browna rastie takáto krásavica!

august 14, 2018 - 14:45
Chris Brown (29) patrí k najpopulárnejším rapperom sveta, o tom niet pochýb. Jeho imidž zlého chlapca dokonale dotvárajú početné excesy, agresívne výbuchy či bitkárske maniere, ktoré svojho času okúsila i speváčka Rihanna.

K Brownovej búrlivej minulosti patrí tiež pobyt vo väzení, drogové škandály a nespočetné množstvo milostných afér. Randil nielen s Rihannou či herečkou Karrueche Tran, no v jeho náručí sa ocitla aj Rita Ora a desiatky náhodných krásavíc poľujúcich na slávnych mužov. Istý čas dokonca dvoril atraktívnej Nicole Scherzinger. Tá jeho sex – appealu napokon odolala. Iba jediná žena však ostala s Brownom spätá už navždy.

Románik s následkami

Nia Guzman je niekdajšia modelka, ktorá sa s hudobníkom pozná roky. K ich vášnivému romániku došlo údajne v čase, keď sa Brown rozišiel s Karrueche Tran. Výsledkom spoločnej noci je štvorročná Royalty Brown, ktorá spevákov život obrátila naruby.

3.jpg

Foto: 
Instagram

Chris sa zmenil na milujúceho otca, čo potvrdzuje i množstvom rozkošných záberov na sociálnej sieti. Napriek tomu, že dievčatko je zverené do matkinej starostlivosti, Brown s ňou trávi každú voľnú chvíľku a Nia od neho dostáva kráľovské alimenty. Iba na oslavu dcériných štvrtých narodenín prispel sumou 30 tisíc amerických dolárov. Na revanš ale kyprá brunetka nesmie médiám poskytovať žiadne vyhlásenia týkajúce sa rodičovstva a ich súkromných rozhovorov. Viaže ju k tomu prísna zmluva. No keďže si Nia dieťaťom s Chrisom zabezpečila celkom slušné živobytie, zrejme je to pre ňu iba malá, doslova zanedbateľná daň.

1.jpg

Foto: 
Instagram

2.jpg

Foto: 
Instagram

- - Inzercia - -