Dnes je utorok, 23.júl 2019, meniny má: Oľga
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Tipy priamo od vás. Na týchto miestach ste si užili vášnivý sex

august 13, 2018 - 21:13
V lete sme akosi viac naklonené rôznym sexuálnym experimentom. Mnoho zakázaných miest nás doslova magneticky priťahuje. S niektorými z nich ste sa nám zverili i vy, naše čitateľky. A možno ďalšie, po dobrodružstve túžiace ženy, vašimi skúsenosťami inšpirujete.

Kristína (26): „Na prvý sex pri oceáne nezabudnem.“

Nikdy som nepatrila k exhibicionistom, ktorí si nával vášne užijú s partnerom kdekoľvek. No priznávam, že sex na pláži som vyskúšať odjakživa chcela. Môj manžel mi prianie pred rokom na dovolenke v Taliansku splnil a musím povedať - neľutujem! Hoci som sa potrebovala osmeliť dvoma pohárikmi vína – predsa len obavy, že nás niekto prichytí boli veľké, dodnes na ňho s nostalgickým úsmevom spomínam. Milovanie s mužom, ktorý je mojím všetkým, pri šumení mora a na úžasnej dovolenke, dodalo nášmu sexu nezameniteľný náboj.

Renáta (48): „Pokrstili sme novú strechu.“

Teda novú ako novú. V rodinnom dome bývame už tretím rokom. Som veľká milovníčka hviezd, ale pohľad na ne si vychutnávam obvykle sama. Jedného dňa ma partner po príchode z práce prekvapil a prišiel za mnou s miešaným Mojitom. Atmosféra urobila svoje a spoločné rozjímanie skončilo milovaním rovno pod hviezdami. Môžem vám povedať, že na tento zážitok nezabudnem. Po prvý raz som mala celú dobu otvorené oči. Ten pocit, že som spojená so životnou láskou a nad nami sa trblietajú hviezdy, bol najkrajší, aký som doposiaľ zažila.

Viera (34): „Kto nezažil milovanie v daždi, môže ľutovať.“

S priateľom sme dobrodružné povahy a často podnikáme výlety do rôznych kútov Slovenska. Behom našej poslednej návštevy Tatier nás počas jednej vysokohorskej túry zastihla poriadna prietrž. Keďže sme obaja blázni, neutekali sme sa skryť do neďalekej chaty, ale zrazu nás opantal obrovský sexuálny chtíč. Poviem vám, že po tejto skúsenosti milujem búrky, hromy i blesky, pretože vzájomnú túžbu dokážu vybičovať na maximum. Ak si k tomu pridáte nebezpečenstvo plynúce z prírodných živlov, poviem vám len jedno veľké wuaw!

Klaudia (28): „Zblíženie v stanovom mestečku odporúčam.“

S partnerom žijeme niekoľko kilometrov od nášho hlavného mesta, obaja tvrdo pracujeme a aj preto sa snažíme využiť každú príležitosť na strávenie spoločných, pekných chvíľ, ideálne na neznámom mieste. Pred pár týždňami sme sa vybrali na výlet na Balaton a rozhodli sa pre ubytovanie v stane. Večer prišlo samozrejme aj k milovaniu. Jedinou nevýhodou sexu na verejnosti je, že človek nemôže naplno uvoľniť hlasový potenciál. Vtedy som si spomenula na radu mojej dobrej kamarátky: „Skús  si zaviazať oči. Akonáhle je oslabený jeden zmyslový orgán, zintenzívni sa iný.“ Mala pravdu. Sex so zaviazanými očami sme si ohromne užili. Najmä, keď sme počuli ľudí, ako kráčajú okolo a delí nás iba tenká látka. No práve riziko odhalenia znásobilo už tak silné vzrušenie.

 Broňa (29): „Tráva pri záhradnej chatke nám poslúžila.“

Áno, čítate správne. Niekedy sú však chute silnejšie než morálne prekážky. A presne v tejto situácii som sa ocitla pred mesiacom, keď sme sa s priateľom vracali z oslavy narodenín môjho kolegu. Drinkov bolo viac, než som predpokladala, nálada geniálna, túžba neovládateľná. Zábrany šli bokom. Preto sme sa s Marošom ocitli na záhrade neznámej chatky pri jazere, kadiaľ sme si krátili cestu domov. Boli sme si totiž istí, že tam nás žiadny osamelý rybár neuvidí. Na prípadné odhalenie priamo majiteľmi chatky sme paradoxne vôbec nemysleli.

- - Inzercia - -